Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przelew do BZWBK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przelew do BZWBK (/Temat-Przelew-do-BZWBK-64451)



Przelew do BZWBK - ssvoice - 07-02-2013 14:09

Witam.

Jak niektórzy pewnie wiedzą, aby wykonać przelew z BZWBK do innego banku trzeba podac numer konta, imie naziwsko, miasto oraz adres zamieszkania, bo czesto sie tak zdarza ze przelew bez tych danych zostaje cofniety.

A czy wiecie jak to jest w drugą stronę ?

Czy jeśli mam np z mBanku to wykonując przelew do BZWBK musze podawac adres zamieszkania ?

Proszę o odpowiedź tylko obeznanych, czekam Smile

REPUTKI !!


RE: Przelew do BZWBK - Sloniasek - 07-02-2013 19:44

Wydaje mi się że potrzebne jest tylko imię i nazwisko.


RE: Przelew do BZWBK - ssvoice - 07-02-2013 20:23

No to źle Ci się wydaje.

Pytam bo dzisiaj sprzedawalem produkt na allegro, podałem kolesiowi numer do mojego Bzwbk banku, numer konta imie i naziwsko, a on napisał mi że mu cofneło i chce adres bym podał ...

więc nie wiem czy to wina że mam Bzwbk, czy to wina że on ma Bzwm i tam wymagaja przelewu przy robieniu, a może to u mnie problem z bzwbk przy otrzymywaniu ?


RE: Przelew do BZWBK - Sloniasek - 07-02-2013 20:32

To po prostu podaj mu ten adres i tyle.


RE: Przelew do BZWBK - cpr - 07-02-2013 20:48

Bynajmniej nie jest problemem BZ WBK. Ja mam tam konto i niejednokrotnie jak mi się nie chce to zamiast danych pisze "-". Nigdy od lat 'nastu przelewu żadnego mi nie cofnęło.


RE: Przelew do BZWBK - ssvoice - 07-02-2013 21:04

(07-02-2013 20:32)Sloniasek napisał(a):  To po prostu podaj mu ten adres i tyle.


Twoja trywialna odpowiedź przynosi infamie randze Moderator.
( pewnie nawet nie będziesz wiedział o co mi chodzi w tym zdaniu Smile )

ale mniejsza o to ... nie takiej odpowiedzi oczekiwałem, nie dostałem nic konkretnego, gdybym mógł podać adres, nie zakładał bym tematu, zero myślenia, albo spryt w oszukiwaniu licznika postów


RE: Przelew do BZWBK - ssvoice - 07-02-2013 21:04

(07-02-2013 20:48)cpr napisał(a):  Bynajmniej nie jest problemem BZ WBK. Ja mam tam konto i niejednokrotnie jak mi się nie chce to zamiast danych pisze "-". Nigdy od lat 'nastu przelewu żadnego mi nie cofnęło.


To dlaczego przelew cofnęło ?
Masz może jakiś uzasadniający ten incydent argument ? Smile



/ sry za double, pls skleić


RE: Przelew do BZWBK - cpr - 07-02-2013 21:13

(07-02-2013 21:04)ssvoice napisał(a):  
(07-02-2013 20:48)cpr napisał(a):  Bynajmniej nie jest problemem BZ WBK. Ja mam tam konto i niejednokrotnie jak mi się nie chce to zamiast danych pisze "-". Nigdy od lat 'nastu przelewu żadnego mi nie cofnęło.


To dlaczego przelew cofnęło ?
Masz może jakiś uzasadniający ten incydent argument ? Smile



/ sry za double, pls skleić

Każdy bank ma swoje procedury bezpieczeństwa i inne wewnętrzne. Jakiś % przelewów jest zawsze sprawdzany i te, które budzą z jakichkolwiek powodów jakieś podejrzenia. Dlaczego akurat ten cofnięto- nie wiem.


RE: Przelew do BZWBK - ssvoice - 07-02-2013 21:16

Aha.
Czyli po prostu ta osoba miała bank BZWBK i akurat ten przelew mu cofnięto bo sprawdzili tak?

Jak ktoś ma mbank czy jakies inne konta, to do mnie do BZWBK robi bez podawania adresu, siiiii ?