Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cwiczysz na silowni? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Cwiczysz na silowni? (/Temat-Cwiczysz-na-silowni-64039)

Strony: 1 2 3 4


RE: Cwiczysz na silowni? - ciekma - 30-01-2013 14:03

Jak ktoś chce naprawdę coś mocnego to polecam Insanity Workout. Nie potrzeba żadnych przyrządów wszystko na kawałku podłogi w domu. Ale wycisk taki że wszystkie inne areoby się chowają. Całość zajmuje ponad 8GB ale filmiki są do wszystkiego i program Smile


RE: Cwiczysz na silowni? - bios - 30-01-2013 15:17

Mógłbyś podesłać mi link ciekma?


RE: Cwiczysz na silowni? - duzypawel - 31-01-2013 08:40

(30-01-2013 08:59)bios napisał(a):  @Też miałem thermo speed extreme, był ok. Z tym, że robiłem dużo aerobów. Ogólnie siłka mi wychodziła 2-3h.

sporo Ci schodziło ale może nie do końca się rozumiemy Smile

ja samą siłkę robię ok godziny ale do tego 20-25 min delikatnych aero PRZED, krótkie rozciąganie, sam trening, rozciąganie, delikatne aeor PO, prysznic itp - suma sum wychodzi też ze 2,5 godz.

ale jak same żelazo przerzucałeś ponad 2 h to chyba za długo - musiałbyś coś zjeść w trakcie i pić jakieś węgle albo trenować bardzo lajtowo, wręcz opierdzielać się Smile


RE: Cwiczysz na silowni? - bios - 31-01-2013 14:46

Ja w tych 2-3h mieściłem normalny trening + bieżnia + aeroby. Troszkę mi się też wydłużało, bo z znajomymi chodziłem Smile


RE: Cwiczysz na silowni? - bios - 02-02-2013 22:59

Ten trening - insanity, faktycznie niezły wycisk. Polecam na brzuszek impreza


RE: Cwiczysz na silowni? - Tiger04 - 05-02-2013 18:11

Ćwiczę 2 i pół roku myślę, że z dość dobrym efektem. Dwa lata ćwiczyłem masa/siła, od pół roku zacząłem trening na rzeźbę głównie z powodu dość mocnych bólów pleców. Sad


RE: Cwiczysz na silowni? - kleomenes - 05-02-2013 19:00

Tiger, a stosowałeś oprócz ćwiczeń typowo siłowych jakieś inne ćwiczenia "pomocnicze" typu joga ?
Mega pomocne, stawy, koncentracja, stabilność itp. niby dodatki bo z tego masy raczej nie zbudujesz ale na prawdę warto Smile Wcześniej jak pomyślałem o jodze to na myśli miałem jakieś pedalskie i kretyńskie rozciągania, zamknięte oczy, durne pozycje itp. Jak zacząłem, to do tej pory przynajmniej raz w tygodniu robię Big Grin


RE: Cwiczysz na silowni? - ciekma - 05-02-2013 19:36

@bios robiłeś? Niezłe poty wylewa co nie? Smile Prowadź sobie spis tych fit testów żebyś widział progres. A progres jest gwarantuje Big Grin


RE: Cwiczysz na silowni? - Tiger04 - 05-02-2013 20:20

kleomenes, nie robię nie wiadomo jakich cudów, ale zawsze dość długo się rozgrzewam, rozciągam. Trochę za duże obciążenia, o dziwo robiąc trening na rzeźbę nie straciłem aż tak dużo siły.


RE: Cwiczysz na silowni? - ayakashi909 - 07-02-2013 21:27

Ćwiczyłem -> Przestałem -> Ćwiczyłem -> Przestałem -> i teraz znowu się mobilizuje do dalszej pracy Smile