Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cwiczysz na silowni? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Cwiczysz na silowni? (/Temat-Cwiczysz-na-silowni-64039)

Strony: 1 2 3 4


RE: Cwiczysz na silowni? - kleomenes - 29-01-2013 16:36

@UP
Dla tego najlepiej na początku ćwiczyć na "sucho" bez odżywek. Później dopiero coś dodać, kreatyna, bcaa itp.


RE: Cwiczysz na silowni? - Satan - 29-01-2013 16:38

osobiście nigdy nie wspomagałem się suplami, tylko robiłem część redukcji na spalaczu co nic mi nie pomagało, więc rzuciłem go w diabły xD


RE: Cwiczysz na silowni? - kleomenes - 29-01-2013 16:42

Spalacze idą na końcową wycinkę, na początku samo leci. Poza tym organizm się "adaptuje" do spalacza po jakimś czasie, i gdy brałeś go od początku to z czasem coraz mniej odczuwasz jego działanie. Wszystko z głową jak to mówią Smile


RE: Cwiczysz na silowni? - Satan - 29-01-2013 16:44

Spalacze na koniec ? Dobrze wiedziec, czlowiek cale zycie się uczy Big Grin


RE: Cwiczysz na silowni? - kleomenes - 29-01-2013 16:46

@UP
Tak, na koniec, najlepiej zacząć od jakichś słabszych, potem po czasie jak będą "niewystarczające" to przerzucić się na coś mocniejszego. Oczywiście branie spalaczy albo innych odżywek mija się z celem jeśli nie ma odpowiedniej diety, która stanowi 80% sukcesu Big Grin


RE: Cwiczysz na silowni? - Satan - 29-01-2013 16:52

Brałem Fat Burner Max od Trec, czyli słabiutki Big Grin Dietka oczywiscie była, inaczej tłuszczyk by nie zszedł ;D


RE: Cwiczysz na silowni? - ciekma - 29-01-2013 22:50

Ja chodziłem z 5 lat temu Big Grin w szczytowej formie 9 dych na klate. A teraz jak tylko zacznę zarabiać coś więcej na necie to karnecik pójdzie TongueP Jaki proponujecie spalacz do ćwiczeń? Smile kiedyś brałem thermo speed extreme ale nie wiem czy pomagał coś. Czytałem że Scorch jest dobry Smile


RE: Cwiczysz na silowni? - bios - 30-01-2013 08:59

@Też miałem thermo speed extreme, był ok. Z tym, że robiłem dużo aerobów. Ogólnie siłka mi wychodziła 2-3h.


RE: Cwiczysz na silowni? - kleomenes - 30-01-2013 09:40

@UP
To sporo ci schodziło, mi wychodzi max godzina na siłkę, potem ewentualnie jakieś aeroby do 30 minut od razu po treningu. A jak nie ćwiczę w danym dniu, to z kolei aeroby dochodzą do godziny. Jedyny mankament to to, że po jakimś czasie, te 60 minut aerobów(bieganie) gó*** daje i trzeba szukać mocniejszych wyzwań :/ typu HIIT, tabata itp.
Profesjonalistą nie jestem więc póki co nie kombinuję, biegam sobie nadal, dla zdrowotności Big Grin


RE: Cwiczysz na silowni? - bios - 30-01-2013 10:52

Ja chodziłem z 2 znajomymi, dlatego tak. Ogólnie zawsze po treningu bieganie i aeroby.