Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cwiczysz na silowni? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Cwiczysz na silowni? (/Temat-Cwiczysz-na-silowni-64039)

Strony: 1 2 3 4


RE: Cwiczysz na silowni? - kleomenes - 29-01-2013 16:18

(29-01-2013 16:10)playme napisał(a):  to ja na poczatku cwiczen bralem 58kg a teraz po roku cwiczen biore na prostej 95kG
Niezły progres, mam spory szacunek dla ludzi którzy dbają o sylwetkę itp. bo wiem z czego trzeba zrezygnować Smile


RE: Cwiczysz na silowni? - damianus627 - 29-01-2013 16:21

@kleomenes z czego na przykład? Bo nie ćwiczyłem nigdy i nie wiem.


RE: Cwiczysz na silowni? - bios - 29-01-2013 16:22

Alkohol, słodycze...


RE: Cwiczysz na silowni? - duzypawel - 29-01-2013 16:27

mierzenie się - ok
zeszycik treningowy - ok
bicie rekordów - .... co kto lubi Smile mnie osobiście mocno nie podnieca czy w tym miesiącu już dam radę wycisnąć 100 kg czy nadal 'tylko' 95. Ćwiczę dla zdrowia i przyjemności zarazem.


RE: Cwiczysz na silowni? - duzypawel - 29-01-2013 16:29

(29-01-2013 16:22)bios napisał(a):  Alkohol, słodycze...

dokładnie - alko trza ograniczyć do absolutnego minimum.

co do słodyczy - po dobrym treningu jak raz na jakiś czas opierdzielisz jakąś rozsądną porcję słodyczy to nic się nie stanie Smile

gorzej jak uważasz, że skoro ćwiczysz to można wcinać cokolwiek i ilekolwiek - czas zweryfikuje każdą tezę Smile


RE: Cwiczysz na silowni? - kleomenes - 29-01-2013 16:30

@UP
Tak jak bios pisze, do tego zdrowe jedzenie, pilnowanie terminów ćwiczeń, jedzenia. Do tego na redukcji dochodzi wyciskanie siódmych potów, a ile razy przychodzi myśl, żeby to rzucić w cholerę Big Grin Wtedy nie wiem dla czego ale myślę o pannach Lol
Poza tym jak chcesz jeść zdrowo i smacznie(co nie zawsze idzie w parze) to trzeba się nauczyć gotować haha Big Grin


RE: Cwiczysz na silowni? - bios - 29-01-2013 16:31

Ewentualnie niech panna Ci gotuje impreza


RE: Cwiczysz na silowni? - Zythus - 29-01-2013 16:32

ledwo 2 tygodnie, ale efekty widac bo nie ma obijania sie. narazie ogolnorozwojowka.
cwicze, bo chce zdrowo wygladac i oczyscic umysl - polecam : )


RE: Cwiczysz na silowni? - bios - 29-01-2013 16:33

@Zythus - Ciekawym faktem jest to, że na początku widać przyrost, a potem jakoś pomału to wszystko idzie Smile


RE: Cwiczysz na silowni? - Satan - 29-01-2013 16:36

tak juz jest ze jak ktos zaczyna to mięśnie zaczynają szybko rosnąć, ale potem ich rozwój się spowalnia więc nie ma co cieszyć michy odrazu Big Grin