Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odznaki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Odznaki (/Temat-Odznaki-63955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Odznaki - Ty27mek - 27-01-2013 17:40

Z tego co pamiętam na forum były kiedyś odznaki - dostawało się je od osiągnięcia danego progu wykonania danej czynności, lub też w inny sposób.

I tutaj moje pytanie, dlaczego te odznaki zniknęły? Nie zauważyłem nigdzie (jeżeli była o tym mowa, to sorry), żeby ktoś z Ekipy pisał, że odznaki zostały wycofane. Po prostu uważam, że przy częstych aktualizacjach skryptu, czy też pracach przy forum ktoś zapomniał o ich przywróceniu.


RE: Odznaki - pikusix1 - 27-01-2013 17:51

Dokładnie - fajnie by było, jakby te odznaki zostały przywrócone. Wink


RE: Odznaki - marcel_kk - 27-01-2013 17:56

medale, ordery i stopnie, zawsze to jakieś urozmaicenie


RE: Odznaki - Satan - 27-01-2013 18:17

wydaje mi sie zostaly wylaczane jak forum siadalo TongueP


RE: Odznaki - MrocznyKILL - 27-01-2013 18:21

również mi tęskno do odznak Smile fajna sprawa to one motywowały mnie na początku do aktywności Cool


RE: Odznaki - Admin - 27-01-2013 19:07

pomyśle, nad nowymi odznakami i nowymi programi - kiedyś faktycznie zostały wyłączone z uwagi na obciązenia Smile


RE: Odznaki - Admin - 13-02-2013 23:04

Ok chciałbym odświeżyć temat, gdyż myślę nad wdrążeniem pomysłu.

Chcielibyście by odznaki były przyznawane za pierdoły? np. 1000 postów, 500 reputacji, 2 dni spędzone online czy wyłącznie za jakieś wyróżnienia, nagrody? w tym pierwszym przypadku, odznaczeń były bo całkiem sporo przez co mało możliwe byłoby dodanie ich do profili obok postów (wtedy tylko w profilach musiałyby się wyświetlać). W drugim przypadku, mogłyby się wyświetlać również obok napisanych postów.


RE: Odznaki - Sloniasek - 13-02-2013 23:12

Mogą być w sumie za pierdoły:

- 1000 Postów.
- Miesiąc/Rok aktywności online.
- Specjalna odznaka donatora. (np. jeżeli ktoś zakupi FG w shopie)
- 500/1000 reputacji na forum.
- 30/50/100/500 tematów napisanych na forum.
- Odznaka za udzielanie się na shoutboxie.
- Odznaka za specjalne zasługi na forum. (np. ktoś kto się przyczyni do rozwoju forum)
- Odznaka za napisanie 50 poradników w dziale "Poradniki"
- Odznaka za napisanie 50 tematów w dziale "Konkursy"

itp.

Wiem że to te same co były wcześniej, ale z odznakami było by fajniej Smile
Podawajcie swoje propozycje.


RE: Odznaki - Admin - 13-02-2013 23:27

tak, tylko w tym przypadku odznaki nie pojawią się w postach użytkownika gdyż było by ich zbyt wiele - wieć mają być wyłącznie z profilach ?


RE: Odznaki - tomazzi - 13-02-2013 23:43

ja proponuję dodać ankietę czy 1 opcja czy 2 Smile

ja osobiście jestem ZA 2 opcją podaną przez admina Smile