Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]pomysł na cło - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]pomysł na cło (/Temat-Rozwiazane-pomysl-na-clo-6364)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]pomysł na cło - tymonowy - 01-05-2010 10:41

Wpadłem na taki pomysł żeby napisac do lockerz petycje żeby przy zamawianiu nagrody można było na własne życzenie wybrac żeby wpisali na paczce wartośc nagrody 1 $ w celu ominięcia cła.


RE: pomysł na cło - Tech - 01-05-2010 10:47

Nie wiem czy jest sens. Lockerz na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że gdy pisali na paczkach 1$ to przychodziły wolne od cła. Jednak z jakiegoś powodu przestali tak robić i nie wiadomo czy kiedykolwiek do tego wrócą. Przekonamy się może niedługo jak będzie z nagrodami z kwietniowego restocku Tongue


RE: pomysł na cło - Magnus - 01-05-2010 12:06

Nic nie da taki e-mail Smile


RE: pomysł na cło - Danio - 01-05-2010 12:10

Najlepiej żeby zrobili tak żeby reszta tez miała dostęp do wersji beta sklepu. Jak ktoś nie chce płacić vatu to niech nie zamawia! Proste


RE: pomysł na cło - nickluk - 01-05-2010 12:21

Ja jestem za pisaniem!!


RE: pomysł na cło - Sony_st - 01-05-2010 12:25

napisać im można, ale to by musiała być masowa wiadomość, bo od jednego użytkownika to nawet nie warto, napisać że po lutowym restocku nie było cła i żeby pisali wartości paczki


RE: pomysł na cło - kozlud94 - 01-05-2010 12:26

ja też i prosze zeby przetlumaczyc

moze akurat sie uda


RE: pomysł na cło - tymonowy - 01-05-2010 12:41

to niech ktoś napisze list do nich i da się to na forum żeby każdy użytkownik wysłał do nich


RE: pomysł na cło - maxi94 - 01-05-2010 13:28

Ok. Wysyłamy to:

Temat: Look - important (róbcie też inne!!! Typu "Look" "See this!", bo jak zobaczą setki wiadomości o tym samym tytule to chyba zawału dostaną jack ) Możecie też wysyłać przez Contact Us
, wtedy wybieramy tą ostatnia opcję tematu Tongue
Treść:

Cytat:I would like you to read this message. A little angers us, the rest of the world information, that the SHOP will available only for the USA. We appreciate that the work you do to lower customs duties. However, the one who really wants prize,he/her Get paid little money for a PSP or Xbox. This is not the case with games and gadgets of Lockerz. Not happened yet that someone paid for these prizes(games and Lockerz gadgets). So please, see to our suggestions :-)

Yours, <Twoje Imię> from Poland


Oryginał PL: Chciałbym, abyście przeczytali całą wiadomość. Trochę oburzyła nas, czyli resztę świata wieść, że zakładka SHOP będzie początkowo tylko dla USA. Cenimy sobie to, że pracujecie nad tym by obniżyć opłaty celne. Jednak, ten który na prawdę chce coś dostać zapłaci te niewielkie pieniądze za wymarzone PSP czy xBoxa. Inaczej ma się sprawa z grami i gadżetami Lockerz. Nie zdarzyło się jeszcze by ktoś płacił opłaty za wyżej wymienione nagrody. Więc prosimy, rozpatrzcie nasze propozycje :-)

Pozdrawiam, <Twoje Imię>


RE: pomysł na cło - Fezu - 01-05-2010 13:45

Już lepiej napisać coś o reestokach, żeby dawali więcej nagród albo coś a nie tylko hamburgerom wszystko. Ale to też wysłałem xd