Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(mBank) e-konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: (mBank) e-konto (/Temat-mBank-e-konto-63618)

Strony: 1 2 3


(mBank) e-konto - motywator20 - 20-01-2013 22:57

Witam wlasnie zalozylem konto w mbanku i mam pytanie czy jesli wezme równiez karte to pisze tam ze obsluguje wszystkie bankomaty w polsce
U mnie w banku spódzielczym jest taki bankomat ale zanim wezme karte to cche wiedziec czy ten bankomat obsluzy ta karte?


Czy na tym bankomacie musi byc np: logo ,,Visa,, (ze obsluzy te karte)?

Bo nie wiem czy w bankach spóldzielczych w gminie sa bankomaty tylko dla kart (kont bankowych wlasnie z banku spóldzielczego) czy sa równiez dla Visa


RE: (mBank) e-konto - bolo9797 - 20-01-2013 23:03

Mozesz ale chyba musisz zaplacic pare zl za wybranie


RE: (mBank) e-konto - tomazzi - 20-01-2013 23:15

jeśli wybierzesz opcję opłaty za kartę 5 pln miesięcznie wtedy wybierasz z jakiegokolwiek chcesz tylko bankomatu kiedy chcesz i ile chcesz bez żadnych dodatkowych prowizji i nie ma znaczenia jakiego banku to jest bankomat

jeśli weźmiesz kartę bez opłaty miesięcznej 5 pln to wtedy od wypłaty zapłacisz prowizję w wysokości 3% przy każdej takiej wypłacie


Re: (mBank) e-konto - bonusik - 20-01-2013 23:17

Myślę, że można a prowizja w zależności od banku, może być za darmo wybranie (np. jak w alior sync) lub ok. 5zł jak w większości banków.


Re: (mBank) e-konto - bonusik - 20-01-2013 23:18

Przepraszam post mi się zdublowal, proszę o usunięcie tego.


RE: (mBank) e-konto - AresxXx - 21-01-2013 00:20

Jestem użytkownikiem e-konta. Przy wypłatach z bankomatów banku BZWbk, Euronet, PKO nie płacisz nic.

W bankomatach banku spółdzielczego pobiorą ci prowizję.

Najbardziej konkretna odpowiedź.


RE: (mBank) e-konto - Sloniasek - 21-01-2013 09:31

Dodam że w BZWBK najmniejsza kwota do wypłacenia to 10zł a w EuroNet 50zł.


RE: (mBank) e-konto - motywator20 - 21-01-2013 09:56

czyli ze jak nie bedzie napisane na bankomacie Visa albo master Card to znaczy ze obsluguje te karty ale pobiera prowizje


RE: (mBank) e-konto - tomazzi - 21-01-2013 10:00

(21-01-2013 09:56)motywator20 napisał(a):  czyli ze jak nie bedzie napisane na bankomacie Visa albo master Card to znaczy ze obsluguje te karty ale pobiera prowizje

człowieku tutaj nie ma znaczenia co pisze na karcie ..
na karcie może pisać i Wielkie G a jak będzie to bankomat inny jak koledzy piszą to pobierze ci prowizję od wypłaty

najlepsza opcja jest opłata 5 pln i wtedy bez żadnych prowizji wybierasz w jakim tylko chcesz bankomacie - czyli jest bankomat nie ważne jakiego banku = wybierasz bez prowizji

masz kartę bez opłat to wtedy latasz i szukasz bankomatu BZW czy euronet by wybrać bez prowizji bo w innych zapłacisz prowizję przy wypłacie z nich środków


RE: (mBank) e-konto - motywator20 - 21-01-2013 10:12

no dobra zalozmy jak zaplace te 5 pln

( aha i nie chodzi mi co pisze na karcie tylko co na bankomacie)

bo ja mieszkamna wsi i w gminie mam bankomat obok banku spódzielczego i o to mi wlasnie chodzi czy tam w nim bedzie mozna wybierac za pomoca karty

szczególne pytanie to: czy ten bankomat obsluzy karte (czy jest on tylko jak by to powiedziec dostosowany do kart z banku spódzielczego?