Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] (/Temat-Nowy-Serwer-Zarabiam-com-Styczen-Luty-2013-62676)

Strony: 1 2


RE: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - Admin - 31-12-2012 20:49

(31-12-2012 19:27)Max998 napisał(a):  W końcu się tego doczekałem.. Huh
Coraz częściej nie mogłem tu wejść bo tylko serwer był przeciążony i zastanawiałem się właśnie dlaczego nic z tym nie robisz skoro forum jest takie popularne. Smile

Liczyłem że wytrzymamy do lutego Smile jednak ruch jest coraz większy więc nie pozwolę by trwało to tak długo, szczególnie że w okresie świąt ruch się podniósł o 20%


RE: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - m4rcin93 - 01-01-2013 20:38

No, to teraz nowy dedyk pomieści więcej serwerów MC Big Grin


RE: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - Sloniasek - 01-01-2013 20:59

Dobra wiadomość.
Od dłuższego czasu pojawiały się te problemy z przeciążonym serwerem.
Miejmy nadzieję że nowa maszyna nie będzie sprawiać problemów Wink