Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Oszust] Kubabest - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: [Oszust] Kubabest (/Temat-Oszust-Kubabest-61945)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Oszust] Kubabest - duzypawel - 17-12-2012 07:48

(16-12-2012 17:13)Ramako napisał(a):  tak samo niektóre osoby wypowiadające się w tym temacie, na 100% oszukały kiedyś kogoś i zrobią to jeszcze raz jak natrafi im się okazja.

do czego piejesz?


RE: [Oszust] Kubabest - lolo12 - 17-12-2012 19:49

Może Administracja ruszy się i zbanuję tego uzytkownika. 4
Bo bez skarnie zagląda na forum i naciąga innych userów przez PW!!!


RE: [Oszust] Kubabest - Sloniasek - 18-12-2012 13:30

Wystarczy pokazać dowody np. rozmowy na gg, dowody wpłat z widocznym nickiem na to że ten użytkownik jest oszustem.
Jednocześnie chcę dodać że administracja nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzane przez was transakcje.


RE: [Oszust] Kubabest - raxos122 - 29-12-2012 09:11

dzisiaj chyba chcial mnie wyrolowac, ale w pore znalazlem ten temat i mu podziekowalemTongue


RE: [Oszust] Kubabest - Puziowski - 29-12-2012 21:54

Ramako nie wiem z czego masz tak zwaną bekę ale mogę się założyć że gdyby Ciebie oszukali na 10zł to byś zaraz płakał żeby zbanować użytkownika, żeby ktoś Ci kasę oddał i w ogóle więc proszę zamknij już ten ryjek bo jedynie wkurzasz ludzi na forum i spamujesz Swoimi nic nie wnoszącymi wypocinami.

Dziękuje, z poważaniem Puziowski wraz z całą społecznością zarabiam.com Smile


RE: [Oszust] Kubabest - daniel42na - 29-12-2012 21:57

Jak on tak oszukuje to niech znajdzie się choć 1 osoba która potrafi udowodnić to w odpowiedni sposób. Niech TO już się skończy... Rolleyes


RE: [Oszust] Kubabest - Admin - 29-12-2012 22:08

(17-12-2012 19:49)lolo12 napisał(a):  Może Administracja ruszy się i zbanuję tego uzytkownika. 4
Bo bez skarnie zagląda na forum i naciąga innych userów przez PW!!!

Jeśli ktoś napisze że jesteś złodziejem, oszustem czy naciągaczem nie dając żadnego dowodu to Ciebie również mamy zbanować? wiem że jest sobota i człowiek lubi się napić impreza
Dodaj dowody do tematu to poleci jeszcze dziś.


RE: [Oszust] Kubabest - Admin - 29-12-2012 22:35

Kubabest zbanowany.