Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rici4you - realne zarobki w branży turystycznej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej (/Temat-rici4you-realne-zarobki-w-branzy-turystycznej-61000)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej - Krakk - 23-11-2012 15:13

Dla jednych jest to tylko 2 dla innych aż. Jednak ze względu na współpracę w grupie 1 osobę dostałem od razu, tylko 1 osobę musiałem znaleźć - też nie było z tym problemu. W kolejnych dniach jednak współpraca z kolejnymi osobami, które mam zamiar podpinać już pod moich poleconych.


RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej - ladziu - 25-11-2012 14:48

Mam przyjemność byc w RICI od poltora tygodnia i znajduje się wśród osób, ktore w krótkim czasie (po 3 dniach od rejestracji) odzyskały wkład i zarobiły 350$. Program oceniam bardzo wysoko poniewaz daje Nam realny produkt i proponuje program polecający dający spore możliwosci zarobku. Mysle ze przed RICI w Polsce jest ciekawa przyszlosc biorąc pod uwage jak jest zbudowany i jak solidne ma podstawy finansowe Smile


RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej - Ermin - 25-12-2012 22:33

Temat strasznie ucichł podczas gdy do RICI przystępuje coraz więcej osób. Tutaj nie ma pytania, czy stracę 350$, tylko kiedy zarobię 700$, a to jest chyba główny czynnik i motywacja dla ludzi.
W programie trzeba zaprosić wbrew temu co pisano na górze TYLKO 2 osoby, jest to o tyle prostsze, że działając w aktywnej grupie otrzymujemy pomoc również w postaci osób zapisujących się pod nas, więc niejednokrotnie ów 2 osoby zamieniają się w jedną, a nawet są osoby, które otrzymują 700$ za niestety brak pracy co się również niestety zdarza. Niemniej jednak nie można RICI stawiać obok hyipów i bać się ryzyka, gdyż ta firma nie zwinie się jak wiele nam znanych, tylko przy minimalnej aktywności da nam dobrze zarobić, dlatego zapraszam w imieniu wszystkich RICI-owców do współpracy, bo jak my będziemy zgarniać już 10.000$ to Wy będziecie pluć sobie w brodę, że mieliście zbyt hucznego sylwestra zamiast inwestycji Big Grin


RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej - macer - 30-12-2012 14:40

Nie wiem czemu nikt się tu nie wypowiada, a w RICI można zarobić fajne pieniądze.

Gdyby kogoś interesowało to zapraszam:
http://zarabiam.com/showthread.php?tid=62670


RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej - macer - 04-01-2013 12:24

i dziś kolejna osoba z "naszej" grupy zgarnęła 9800$ Wink


RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej - Sloniasek - 04-01-2013 12:48

Czekamy na jakieś dowody wypłat.


RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej - macer - 04-01-2013 23:06

Więc dowodów wyplat nie ma za wiele ze względu na to, że pieniądze które dostajemy najelepiej zamienić na vouchery i sprzedać chętnym na dołączenie.

[Obrazek: 64qyuo.png]


Ponieważ do RICI zapisuje się coraz więcej osób i coraz więcej osób potrzebuje vouchery więc najlepszym i najszybszym sposobem na wypłacenie kaski z RICI jest właśnie zakup z "zarobionej" kasy vouchera i sprzedanie go za 1200zł, innemu użytkownikowi , który taki voucher potrzebuje, a chętnych nie brakuje. Wink


Poniżej zamieszczam właśnie taki dowód jednego z członków "naszej" grupy:

[Obrazek: k8tsom.jpg]


RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej - kakaFP - 05-01-2013 00:17

rici sie preznie rozwija wystarczy znalezc sie w odpowiedniej "druzynie", ktora wspiera swoich partnerow i pomaga im "wspinac" sie do gory. Tutaj nie ma mozliwosci starty kapitalu. Jedyne pytanie jakie sie nasuwa to kiedy dostaniemy zwrot. Jak widac na powyzszym przykladzie mozna na tym ladnie zarobicSmile w mojej strukturze partnerzy tez otrzymuja coraz czesciej zwroty


RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej - macer - 05-01-2013 10:25

Dokładnie tak, zwrot można otrzymać po 2-3 miesiącach, ale jak się dołączy do silnej grupy jest to znacznie szybciej, rekord w naszej grupie to 3 dni, jednak taka sytuacja rzadko się zdarza, zazwyczaj trwa to około miesiąca.
Niezdecydowanym polecam przeczytać poniższy artykuł z magazynu o MLM na temat R.I.C.I.
Znajdziecie tam również wywiad ze Svenem Martini i Kaiem Domsgenem, założycielami R.I.C.I.

https://www.dropbox.com/s/l8hg6i46p4hdff3/RICI%20ManagerMLM_nr5%20.pdf


RE: rici4you - realne zarobki w branży turystycznej - andreo - 19-01-2013 00:50

Szukasz silnej grupy to pisz do mnie na emaila