Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Niszę PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Niszę PPA (/Temat-Sprzedam-Nisze-PPA-60733)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Niszę PPA - patyk339 - 08-11-2012 20:16

Sprzedaję nisze na serwisy PPA
Zarobiłem tylko 1.30$, ale na YT, pw miałem ok. 3 wiadomości dziennie z prośbą o wysłanie programu na e-mail.
Dowód zarobku: [Obrazek: 21333800312273585918.png]
Recenzja: Jak będzie Sloniasek, bo Coristo odmówił recenzji .__.
Cena: 20 PLN
Ilość sztuk: 5\5
Płatność: PayPal, Bank
Zapraszam!
P.S: 2 konta na YT zbanowane dzisiaj, więc brak możliwości zrobienia ss wiadomości Sad


RE: [Sprzedam] Niszę PPA - Scoobyx - 08-11-2012 20:43

No nie moge. Wy dobrze macie w głowach? Zarobiłeś 1.30$ i sprzedajesz już niszę? To ja może zacznę sprzedawać moją nisze z której mi wpadło 10$ i może się już wypaliła? Równie dobrze mogło to być twoje pobranie. Co temat to większe, że tak powiem, za przeproszeniem gówno. A cena? lol panie od przecinków i kropek 1.30$ sprzedajesz za 20 zł.
Jest to żenujące.
No ale to forum jest wolne i pewnie będzie jeszcze więcej takich "ćmoków'. Undecided

EDIT: dobra teraz przygotowuję się na nalot od pseudo earnerów :|


RE: [Sprzedam] Niszę PPA - pikusix1 - 08-11-2012 20:48

Idź na inne forum, tam będziesz miał duuuużo osób chętnych Smile


RE: [Sprzedam] Niszę PPA - Nubi - 08-11-2012 20:49

P.S: 2 konta na YT zbanowane dzisiaj, więc brak możliwości zrobienia ss wiadomości : To mnie rozje*****


RE: [Sprzedam] Niszę PPA - daniel42na - 08-11-2012 20:55

1 pobranie 4 dni temu pokerface
i Ty chcesz to sprzedać?


RE: [Sprzedam] Niszę PPA - xJAmaTOx - 08-11-2012 21:26

Nie pozwólmy żeby forum zeszło na psy z takimi zarobkami...


RE: [Sprzedam] Niszę PPA - Ropsont - 09-11-2012 01:34

Ten temat to tak na serio, czy to "art of trolling"? facepalm


RE: [Sprzedam] Niszę PPA - yazir - 09-11-2012 09:45

@Ropsont, na 99% na serio.
IMO, lepszym wyjściem była by nisza od daniela, ale co ja tam wiem


RE: [Sprzedam] Niszę PPA - tomazzi - 09-11-2012 09:56

ja skomentuję tylko tak :

to forum byłoby zdrowsze gdyby pożegnano na stale ludzi pokroju autora tematu i jemu podobnych
nie wszystkie dzieci jeszcze dorosły do korzystania z forum, pc i internetu
szkoda, że nie wszyscy rodzice interesują się co ich pociechy robią bo jak by się zainteresowali to by było znacznie lepiej, ale po co najlepiej dać dziecku pc, internet i niech tam siedzi przynajmniej z kolegami się nie włóczy i dziecka ulica nie chowa bo rodzice zapracowani na 2/3 etatach by dzieci miały wszystko


RE: [Sprzedam] Niszę PPA - malpa2 - 09-11-2012 10:57

Dokładnie, sam się dziwię co ten debil tu jeszcze robi... najpierw podrobił skan wypłaty ale zapomniał dzieciak że kropka od przecinka kapkę się różni i wyszła lipa beka Teraz sprzedaje jakąś lipną na 99% niszę z której zarobił jakieś grosze i nic.. Administracja śpi?Undecided