Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTubeMaestro - Darmowy bot API by michalman - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YouTubeMaestro - Darmowy bot API by michalman (/Temat-YouTubeMaestro-Darmowy-bot-API-by-michalman-60699)

Strony: 1 2


YouTubeMaestro - Darmowy bot API by michalman - michalman - 07-11-2012 19:59

Witam wszystkich

Chciałbym zaprezentować wam mojego nowego bota do YouTube. Jestem autorem tego programu. Program działa na API YouTube więc nie używa przeglądarki i jest dość szybki. Program będzie rozwijany, i mam nadzieje, że będą pojawiały się nowe update'y Smile

Oto co aktualnie potrafi bot:
- Like/Dislike
- Comment
- Subscribe
- Favorite
- Multi URL
- Proxy
- Podgląd video
- Zbieranie komentarzy z filmu
- Zbieranie filmów z kanału
- Sprawdzanie filmów
- Sprawdzanie kont
- Możliwość zmiany języka z Pol na Ang i odwrotnie (póki co nie odpowiadam za tłumaczenia ^_^ )

Planowane do wykonania:
- Zmienianie haseł
- Nabijanie wyświetleń
- Ocenianie komentarzy
- Mass uploader
- Masowe ustawienia dla kont
- Pobieranie filmów z YT
- Mass PW

Screeny:

Autoryzacja:
[Obrazek: 1.png]

Rejestracja:
[Obrazek: 2.png]

Ustawianie własnego dev Keya (lepiej aby każda osoba miała swój.)
[Obrazek: 3.png]

Główny program:
[Obrazek: 4.png]

Inne opcje (nieaktywne = w trakcie realizacji):
[Obrazek: 5.png]

Chciałem znaleźć jakąś alternatywę i postanowiłem nie brać za bota pieniędzy bezpośrednio. Aby aktywować konto należy pobrać klucz (z firecash.org) i wpisać go podczas aktywacji. Uznałem, że taki sposób będzie lepszy niż pieniądze. I ja coś będę z tego miał i wy Smile
Mam nadzieje, że zrozumiecie i nie wyklniecie mnie, ale na napisanie tego programu przeznaczyłem ponad 20godzin. Jeśli ktoś uważa, że program to fake, a ja chcę się tylko dorobić na PPA to chętnie aktywuje konto na kilka minut, abyś sobie "sprawdził".

Aby aktywować konto należy:
- Uruchomić program
- Kliknąć "Stwórz konto"
- Podać login i hasła + captcha
- wejść w http://michalma.linuxpl.info/maestro/confirmAcc.php
- Wejść w link na górze (otrzymamy link do fc)
- Pobrać plik z fc
- W pliku znajduje się kod. Należy ponownie wejść na stronę http://michalma.linuxpl.info/maestro/confirmAcc.php wpisać login, hasło, pobrany kod i captchę. Wcisnąć wyślij
- Konto aktywowane.

Download:
http://michalma.linuxpl.info/maestro/YouTubeMaestro.zip


Pozdrawiam

PS: Jeśli ktoś nie może wypełnić oferty, a chciałby bardzo program to odsyłam do takich metod jak:
- Wypromowanie podanego przeze mnie linku na fc na co najmniej 2$ (program aktywuje gdy zysk z linku osiągnie co najmniej 1$)
- Zakup za 2$ PP (Jeśli łamie regulamin tego działu (a pewnie teraz złamałem) to proszę o usunięcie tej linijki)


RE: YouTubeMaestro - Darmowy bot API by michalman - FeCra - 07-11-2012 21:04

aby aktywować program trzeba ściągnąć plik z PPA.
Jak wystawisz na sprzedasz (np. kasa na Paypala) to zarobisz więcej.

a tak to zaraz ktoś ściągnie z FireCash'a i opublikuje go na forum


RE: YouTubeMaestro - Darmowy bot API by michalman - michalman - 07-11-2012 21:09

(07-11-2012 21:04)FeCra napisał(a):  aby aktywować program trzeba ściągnąć plik z PPA.
Jak wystawisz na sprzedasz (np. kasa na Paypala) to zarobisz więcej.

a tak to zaraz ktoś ściągnie z FireCash'a i opublikuje go na forum

Nie wystawie, póki co Smile
Z fc nie pobieramy programu, a jedynie kod do aktywacji JEDNEJ licencji. Po użyciu kod jest nieważny. Póki co kodów jest 50


RE: YouTubeMaestro - Darmowy bot API by michalman - Sloniasek - 07-11-2012 21:34

Mi coś nie może założyć konta a pobrania sie nie odblokowują :<


RE: YouTubeMaestro - Darmowy bot API by michalman - Admin - 07-11-2012 22:23

w sumie uczciwa wymiana, szczególnie że taki program jest dosyć cennySmile


RE: YouTubeMaestro - Darmowy bot API by michalman - MarcusGarvey - 08-11-2012 12:51

niestety link z kluczem prowadzi do nikąd Tongue
przy zakładaniu konta wyskakuje pop-up bez treści Smile


RE: YouTubeMaestro - Darmowy bot API by michalman - Sloniasek - 08-11-2012 13:23

U mnie już wszystko działa, pobrałem kod wpisałem w program i wszystko jest, tylko że kont YT nie ma Big Grin


RE: YouTubeMaestro - Darmowy bot API by michalman - michalman - 08-11-2012 22:44

(08-11-2012 12:51)MarcusGarvey napisał(a):  niestety link z kluczem prowadzi do nikąd Tongue
przy zakładaniu konta wyskakuje pop-up bez treści Smile

Spróbuj zmienić język na angielski zaraz po włączeniu. Podaj na PW swój nick na jaki zakładałeś konto, bo być może jest już zrobione Smile


RE: YouTubeMaestro - Darmowy bot API by michalman - dawid1305 - 09-11-2012 14:44

Wypełniłem oferte i nie mogę pobrać kodu ( Nie wysyłałem wcześniej sms na tego typu ankiety) oferta Super-Quiz wyślij sms Stop quiz na 60266. Kase mi pobrało z konta a ściągnąć się nie da . (pobierane 14:35


RE: YouTubeMaestro - Darmowy bot API by michalman - Szakallt - 25-12-2012 23:56

super programik. rozumiem, że Ci którzy już pobrali i aktywowali to konto już będą mieli aktywne również w nowszych wersjach?