Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-jak-zarabiac-na-allegro-60510)

Strony: 1 2


RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - surfer0700 - 03-11-2012 17:24

Wybacz patyk, ale za bardzo kręcisz.
(02-11-2012 19:54)patyk339 napisał(a):  Sposób może wymagać inwestycji wyłączając prowizje.
MOŻE? To Ty tego nie wiesz?
Tutor wyraźnie napisał, że sposób wymaga inwestycji, więc co znaczy to Twoje "może" ?
Dla mnie nie ma może. Albo wymaga inwestycji albo nie.

Skoro "może" wymaga, to napisz mi:

MOŻNA zarobić bez inwestycji czy nie?


RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - patyk339 - 03-11-2012 17:37

Tutor napisał, że sposób wymaga inwestycji, ale ja napisałem, że sposób może wymagać inwestycji.
Nie będę się zbyt rozpisywał bo ujawnię jeszcze sposób.
Niektóre osoby mogą mieć tą rzecz, albo dużą ich ilość. Inne osoby nie mają tej rzeczy. Więc od tych osób które nie mają tej rzeczy jest wymagana inwestycja.
W poradniku wszystko jest opisane, kupisz to się dowiesz Smile

(03-11-2012 15:33)tornados napisał(a):  co to za poradnik?
Przeczytaj recenzję Smile


RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - surfer0700 - 03-11-2012 17:41

Ok, dziękuję za odpowiedź.
Mimo wszystko sprzedaż jakichś monet etc. nie jest spełnieniem moich marzeń Wink
Mimo wszystko życzę powodzenia w sprzedaży.


RE: [SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - patyk339 - 03-11-2012 18:12

(03-11-2012 17:41)surfer0700 napisał(a):  Ok, dziękuję za odpowiedź.
Mimo wszystko sprzedaż jakichś monet etc. nie jest spełnieniem moich marzeń Wink
Mimo wszystko życzę powodzenia w sprzedaży.
W poradniku nie opisałem sprzedaży numizmatów, ani broni itp. są to bardziej współczesne rzeczy Smile


Odświeżam! Nowa cena 20 PLN! ! !



[SPRZEDAM]Poradnik jak zarabiać na allegro - surfer0700 - 26-06-2013 18:02

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.