Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? (/Temat-Poradnik-Jak-zakladac-konta-YT-by-dlugo-wytrzymaly-60507)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Sloniasek - 03-11-2012 11:21

U mnie YouTube działa, spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki i cookies.


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Damkofr - 03-11-2012 11:36

Matimus mozesz odp na moje ostatnie pytanie? i jeszcze mam pytanie czy mimo to ze na koncie mam filmik na ktory wchodzi duzo ludzi, takie konta wytrzymuja mi maks 5 dni.


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - matimus - 03-11-2012 12:04

(03-11-2012 11:21)Sloniasek napisał(a):  U mnie YouTube działa, spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki i cookies.

Konkretnie chodzi o to że nikt nie może obecnie założyć nowego kanału.... Link powinien działać ,a niestety jest odwrotnie ... :http://www.youtube.com/create_account

(03-11-2012 11:36)Damkofr napisał(a):  Matimus mozesz odp na moje ostatnie pytanie? i jeszcze mam pytanie czy mimo to ze na koncie mam filmik na ktory wchodzi duzo ludzi, takie konta wytrzymuja mi maks 5 dni.
Mi wytrzymały 2 miesiące .Promowałem nimi filmy .


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - matimus - 03-11-2012 12:06

POST DO USUNIĘCIA


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Damkofr - 03-11-2012 12:28

2 miesiace ale promowales nimi filmiki a nie wrzucales filmy na te konta i te filmiki dodatkowo promowales?


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Sloniasek - 03-11-2012 12:31

(03-11-2012 12:04)matimus napisał(a):  
(03-11-2012 11:21)Sloniasek napisał(a):  U mnie YouTube działa, spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki i cookies.

Konkretnie chodzi o to że nikt nie może obecnie założyć nowego kanału.... Link powinien działać ,a niestety jest odwrotnie ... :http://www.youtube.com/create_account

Nie wiem czy da się teraz zakładać konta w ten sposób, ogólnie zakłada się przez Google Plus lub AdWords.


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - matimus - 03-11-2012 12:38

Da się . Wczoraj wieczorem tak robiłem.


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Damkofr - 03-11-2012 13:06

matimus odp na moje pytanie bo sie zastanawiam nad kupnem.


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - matimus - 03-11-2012 13:12

(03-11-2012 10:17)Damkofr napisał(a):  To ile takie konto powinno mi wytrzymac? bo mi po 1 dniu dali ostrzezenie w zweryfikowanym koncie. pewnie jutro poleci jak zawsze. jaka mamy gwarancje ze metoda naprawde dziala. czekam na recenzje bo jestem mocno zainteresowany.

Myślę że spokojnie miesiąc.Co do YT to na pewno coś robią ,ponieważ nie da się nawet wylogować :Http/1.1 Service Unavailable


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - matimus - 03-11-2012 18:08

Ludzie z YT tym zmienili grafikę przy zakładaniu kanałów.Poradnik dany do recenzji.