Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? (/Temat-Poradnik-Jak-zakladac-konta-YT-by-dlugo-wytrzymaly-60507)

Strony: 1 2 3 4


[Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - matimus - 02-11-2012 19:12

Witam mam do sprzedania poradnik w którym zawarta jest moja metoda zakładania kont YT.
Konta zakładane tą metodą są bardzo wytrzymałe .
Metoda była udoskonalona kilka razy.
Prowadziłem też statystyki zakładając konta z różnymi sposobami.
Powiem tyle że jeżeli jakiś programista by wykorzystał ten sposób i zrobił program do tworzenia kont,byłby to przełom jeżeli chodzi o boty o zakładania kont na YT.

Poradnik nie jest w pdf tylko na stronie .
Do poradnika dostaje się program do sprawdzania kont !

Cena-5$ (W porównaniu do tego co można dzięki kontom zarobić jest to mała kwota)

Kontakt-PW

[b]Sztuk-Nieograniczona ilość.

Sposób płatności - PayPal/Payza

(03-11-2012 22:41)Sloniasek napisał(a):  Recenzja:

Poradnik ten znajduje się na blogu autora tematu, opisuje założenie konta YouTube poprzez inną stronę niż pinger,
są screeny i wszystko jest opisane krok po kroku, sposób wygląda obiecująco i dotychczas nie spotkałem się jeszcze z tą metodą.
Sam na pewno wypróbuję ten sposób, zachęcam do kupna Smile

Adreon napisał(a):Fajny Sposob Smile
Opłacalo się dzieki.



RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Sloniasek - 02-11-2012 21:19

Jeżeli potrzebujesz recenzji to chętnie zrecenzuję i sprawdzę bo brzmi interesująco Smile


Odp: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Scoobyx - 02-11-2012 22:18

Hmmm, sloniasek jeśli ta metoda dotyczy pingera od razu o tym napisz. Są darmowe poradniki z tym sposobem.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Sloniasek - 02-11-2012 22:20

Wiem, ale podobno nie dotyczy to pingera.


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Damkofr - 02-11-2012 22:53

To sa te konta co sprzedajesz po 20 gr??


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - xJAmaTOx - 02-11-2012 22:55

Pewnie tak. Ale kupowałem u matimusa konta i całkiem spoko.


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Damkofr - 02-11-2012 23:51

Jesli to te to mi padly 4 z 5 kont po 3 dniach a mialem na kazdym 1 film. ale czekam na odp matimusa czy to te konta?


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - matimus - 03-11-2012 09:16

(02-11-2012 23:51)Damkofr napisał(a):  Jesli to te to mi padly 4 z 5 kont po 3 dniach a mialem na kazdym 1 film. ale czekam na odp matimusa czy to te konta?


To nie te konta.Te robiłem inaczej.


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - Damkofr - 03-11-2012 10:17

To ile takie konto powinno mi wytrzymac? bo mi po 1 dniu dali ostrzezenie w zweryfikowanym koncie. pewnie jutro poleci jak zawsze. jaka mamy gwarancje ze metoda naprawde dziala. czekam na recenzje bo jestem mocno zainteresowany.


RE: [Poradnik]Jak zakładać konta YT by długo wytrzymały ? - matimus - 03-11-2012 11:18

Niestety ludzie z YT coś zrobili i nie idzie mi wejść na YT : Http/1.1 Service Unavailable .
Gdy tylko naprawią ten błąd poradnik zostanie oddany do recenzji ,ponieważ muszę jeszcze coś poprawić.