Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Na-Dobry-I-Szybki-Zarobek-60200)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - miniek9090 - 24-10-2012 20:40

(24-10-2012 20:35)tomazzi napisał(a):  
(24-10-2012 20:29)miniek9090 napisał(a):  @BTW
oddałes już poradnk do recenzji ??



(24-10-2012 11:15)rozekrr napisał(a):  za 2 dni pojawi się recenzja odpowiedniej osoby.

Pozdrawiam!


masz odpowiedź i info w poście numer 9

dzięki ...


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - startchips - 24-10-2012 21:02

Ja podejrzewam, że sprzedaje FanPage Wink


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - miniek9090 - 24-10-2012 21:08

@up , napisał , że to aukcje allegro Smile


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - szpilmen - 24-10-2012 21:24

Cytat:coś ci się rzeczywistość ze światem wirtualnym widzę pomyliła i straciłeś kontakt z rzeczywistością ...
porównanie poradnika a sklepu z laptopami no nawet brak słów na komentarz ...
znam zarobki yazir, i widzę zarobki na screen z tego tytułu działania autora tematu i mam prawo jako potencjalny klient ( wszystko zależy od recenzji) wyrazić swoje zdanie na temat ceny poradnika a ty jeśli masz z tym jakiś problem to napisz albo do przyjaciółki albo poskarż się mamie
to jest forum i jest po to by pisać, rozmawiać i wyrażać swoją opinię w danej kwestii czy w danym temacie - chyba nawet nie wiesz do czego służy forum i po co jest lub nie dorosłeś do kwestii korzystania z forum skoro nie znasz jego podstawowych zasad istnienia


THE END

Zasada kupna i sprzedaży działa tak samo w internecie jak w realu, czy Ty nie pojmujesz tego ?

Zasady marketingu, sprzedający ustala cenę, kupujący jedynie może negocjować a nie narzucać swoją.

Brak słów na komentarz ? Tak się zawsze odpisuje osoby, gdy na prawdę kończą nam się argumenty.

Napisałeś:
"mam prawo jako potencjalny klient ( wszystko zależy od recenzji) wyrazić swoje zdanie na temat ceny poradnika"

Ale tej recenzji jeszcze nie było a Ty wyraziłeś już swoją opinie:
- za drogo
- inne poradniki lepsze
- nie opłaca się

Btw. Za co dostałeś vipa na zarabiam.com ? Za chamskie tekst w kierunku innych użytkowników ? Jako vip powinieneś świecić przykładem i pomagać użytkownikom.


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - tomazzi - 24-10-2012 21:31

ty widzę nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem ....
naucz się czytać, podrośnij a wtedy możemy porozmawiać na poziomie
to czy zostanę klientem czy nie zależy od recenzji co napisałem wyraźnie w tym co cytujesz- nawet nie rozumiesz tego co czytasz, sam się błaźnisz i sam sobie wystawiasz świadectwo
opinię co do ceny wystawiłem na podstawie widocznych zarobków tutaj, a znanych mi zarobków yazir i czy ci się to podoba czy nie opinię wystawić mogę co sądzę na temat ceny i pisał to będę - masz jakiś problem, nie wchodź nie czytaj i po problemie
z mojej strony całkowity ignor twojej osoby i postów
bye

na tym kończę dysputę bo szkoda mi czasu na przepychanki słowne na dennym poziomie

skoro admin uznał, że należy mi się vip to go dostałem, nie ty tu decydujesz co ktoś ma a czego nie ma, żal d... ściska, że mam coś czego ty może nigdy miał nie będziesz ??


THE END


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - patyk339 - 24-10-2012 22:15

Ale co to ku%*€ jest? Nie widze tu zbyt wielu postow nawiazujacych do teamtu. Tylko przepychanki slowne, kto starszy, kto madrzejszy, kto vip, kto srip itd.
Rozker podal swoja cene, wiec mozecie z nim sie targowac, lub wynegocjowac cene odpowiednia dla obu stron. Poczekajmy na recenzje i zobaczymy czy ten sposob jest wart tych 200 zl.

Pisane z LG GS 290 Cookie Fresh. Sorka za brak ą, ę itp Tongue


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - rozekrr - 25-10-2012 13:08

yazir, nic ze sprzedażą towarów nie ma wspólnego mój poradnik.
Proszę wszystkich o zachowanie spokoju, gdyż temat zjechał trochę z motywu przewodniego.
Czekajcie spokojnie na recenzję, moderatora proszę o oczyszczenie tematu ze zbędnego "syfu".

Pozdrawiam!


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - Coristo - 26-10-2012 19:24

Co do poradnika to nie dostałem nic do recenzji.


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - masterex2 - 26-10-2012 22:03

Po mojemu trochę jest to podejrzane, wywnioskowałem to po rozmowie email z rozekrr kiedy jeszcze nie było tego tematu. Na razie wstrzymam się bo być może moje podejrzenia są niesłuszne. Być może to jest to więc nie wiem czemu nagle cena skoczyła na forum do 200 zł,a na allegro 125.
http://allegro.pl/lepsze-niz-mikro-nisza-gotowa-strona-pod-biznes-i2720441809.html


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - rozekrr - 30-10-2012 13:36

Coristo, z powodu wyjazdy. Do jutra dostarczę na PW.
Masterex, owszem jest nie słuszna, widocznie nie potrafisz do końca czytać ze zrozumieniem korespondencji. Nie pisaliśmy na e-mail, tylko na prv, po drugie w cenie 125 zł sprzedawałem stronę zarobkową natomiast za 200 zł sprzedaję poradnik na zarabianie - różnica chyba jest prawda?

Pozdrawiam.