Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie swojego filmu/strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Promowanie swojego filmu/strony (/Temat-Promowanie-swojego-filmu-strony-60087)



Promowanie swojego filmu/strony - Eldarix - 20-10-2012 12:04

Witam

Piszę ten temat ponieważ mam kilka pytań odnośnie uploadingu. Wybrałem FireCash i już mniej-więcej poznałem ten serwis. Tak jak napisałem już w innym temacie mam hosting oraz domenę. Teraz zastanawiam się nad tym czy moja nisza nie jest zbyt "oklepana". Nie będę mówił dokładnie ale jest związana z komputerami, modyfikacjami w kodzie niektórych programów/gier/wyglądu systemowego. I teraz chciałbym zapytać czy używać już mojej średnioznanej niszy czy też mam dalej szukać czegoś całkiem nowego?

A co do promowania filmów i strony. Jakich programów mam użyć żeby wypromować moją strone lub mój film w internecie? Czy mam używać auto-surfów? Programów typu Enhance Wiews?

Dodatkowo chciałem zapytać jak idzie wam pobieranie. Ile średnio pobrań macie na 1000 wyświetleń waszej strony/bloga/filmu.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam


RE: Promowanie swojego filmu/strony - Sloniasek - 20-10-2012 12:37

Możesz używać stron takie jak Enhanceviews.net , Vagex.com.

Jeżeli chcesz to mam do zaoferowania konto na enhanceviews.net dzięki któremu wypromujesz multum filmów.


RE: Promowanie swojego filmu/strony - Kerak - 20-10-2012 12:46

Dołączam się do części pytania, a dokładniej promocji bloga.Mógłby ktoś to wytłumaczyć? Będę wdzięczny Smile