Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konta Enchanceviews.net! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konta Enchanceviews.net! (/Temat-Sprzedam-konta-Enchanceviews-net-59914)



Sprzedam konta Enchanceviews.net! - Sloniasek - 15-10-2012 10:06

Witam!

Mam do sprzedania konta ze strony Enhanceviews.net!
Enhanceviews.net jest to strona na której zbieramy kredyty i następnie wymieniamy na lajki , wyświetlenia , komentarze do naszego filmu.

- Każde konto posiada ponad 600000 kredytów , dzięki temu
możemy wypromować mnóstwo filmików na Youtubie!

[Obrazek: 3338mf9.png]

- Konta są bezpieczne , bez jakichkolwiek banów.

Cena za konto: 30zł dużo?
Strona enhanceviews.net oferuje 2000 kredytów za 1$
U mnie masz 600000 kredytów w cenie 30zł Smile

Bezpieczna transakcja, 100% zadowolenia.

Akceptuję tylko płatności na PayPal / Payza / Przelew na konto (tylko mBank)


Pisać na GG: 7420823 (nawet jak niedostępny, na pewno odpiszę) lub napisz prywatną wiadomość tutaj na forum.


RE: Sprzedam konta Enchanceviews.net! - Sloniasek - 16-10-2012 10:59

Kredyty cały czas rosną, już ponad 600k kredytów w tej samej cenie.


RE: Sprzedam konta Enchanceviews.net! - matimus - 16-10-2012 15:16

Sloniasek Big Grin W dziale dla wtajemniczonych przez jakieś 30 minut był temat który napisałem z programem do Enhanceviews.ne Big Grin


RE: Sprzedam konta Enchanceviews.net! - sedor - 16-10-2012 15:19

Sloniasek, zapomniałeś napisać, że enhanceviews.net ma od jakiegoś czasu tylu aktywnych userów, że 15 wyswietlen nabija mi się przez 24h Big Grin


RE: Sprzedam konta Enchanceviews.net! - Sloniasek - 16-10-2012 18:59

(16-10-2012 15:16)matimus napisał(a):  Sloniasek Big Grin W dziale dla wtajemniczonych przez jakieś 30 minut był temat który napisałem z programem do Enhanceviews.ne Big Grin

Nie widziałem takiego tematu Smile


Sprzedam konta Enchanceviews.net! - surfer0700 - 26-06-2013 18:01

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.