Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik made by yazir + support - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik made by yazir + support (/Temat-Poradnik-made-by-yazir-support-59516)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Poradnik made by yazir + support - yazir - 02-10-2012 19:47

Dużo osób pytało/błagało/prosiło o podzielenie się sposobem mojego zarobku. Więc napisałem to coś Jerk2.
Co do moich zarobków to zapraszam TUTAJ.

Od razu na początku zaznaczam że:
*Nie gwarantuje zysków.
*Nie jest to metoda dla leni.
*Nie jest to metoda dla marzycieli "będę patrzył w monitor i mam $1k za godzinę"
*Nie znasz angielskiego na poziomie komunikatywnym? Olej ten temat.
*Nie posiadasz wyobraźni? Olej ten temat.
*Nie jesteś kreatywny? Olej ten temat.

Nie zależy mi na sprzedaży 1000000000000000 sztuk. Właściwie w ogóle nie zależy mi na sprzedaży.

Cena 150 polskich złotych.

Odpowiedzi na kilka pytań które prawdopodobnie pojawiły by się w temacie.

Co znajduje się w poradniku?
Zbiór moich doświadczeń, porady, sztuczki. Wszystko to opisane w miarę zrozumiałym językiem (może lekko specyficznym ale mniejsza o to).

Kiedy będzie recenzja od tutora?
Nie będzie

Dlaczego?
*Opcja dla hejterów
Bo jestem złym okropnym chamem który podrabiając dowody wypłat z PayPala liczy że znajdzie naiwnych którzy kupią poradnik mając nadzieję na miliony monet.
*Opcja dla pozostałych
Bo mam taki kaprys, recenzję / opinię o poradniku i współpracy ze mną napisze mattys5 oraz mam nadzieję michacz z którymi współpracuję od pewnego czasu. Nie mam nic to Tutorów, poprostu żeby mogli wydać pełną opinię o współpracy ze mną musieli by popracować ze mną minimum kilka dni.

Fragment przeznaczony dla hejterów
Recenzja będzie ustawiona?
Jasne, mattys5 dostał $30k dolarów gotówką w nieoznakowanych banknotach $1, michacz jeszcze negocjuje stawkę.


Są obrazki?
Tak, ale tylko kilka. To zbiór rad a nie książeczka kolorowanka / prezentacja w Power Poincie.

Długie to to jest?
Na chwilę obecną 12 stron, ale sprzedaż i wysyłka dopiero od jutra 03-10-2012 od godziny ok 15, o ile nie będę miał później zajęć. Jeśli tak to dopiero od 20. Bo muszę opisać jeszcze jedną kwestię o której przypomniał mi mattys.

To dlaczego teraz piszesz temat?
Ponieważ tylko dziś dostałem prawie 20 wiadomości z pytaniem kiedy poradnik, a czyszczenie skrzynki i odpisywanie co chwilę jest nudne.

Chyba pogrzało Cię z tą ceną myślisz że ktoś to kupi?
Nie Jerk2

Czy potrzebny jest jakiś dodatkowy wkład finansowy?
Nie

Jak ktoś dotarł tutaj i nie zgłupiał to:
*Sztuk wstępnie 10, bo dla większej ilości nie wiem czy będę w stanie pomagać.
Oferuję mój poradnik i support gg/skype przez 5 dni lub do momentu zarobienia równowartości kosztu poradnika
*Cena 150 polskich złotych. Czyli tyle ile planowałem od początku.
*Płatności na mBank, (i Alior Sync jak uda mi się odblokować dostęp)
*PayPal cena +10%.
*Możliwa płatność w bonach do ekskluzywnych klubów dla gentelmenów Smile
*Inne sposoby płatności ustalane indywidualnie.
*Spróbuję dodać jeszcze jeden kanał płatności - bzwbk

I to chyba wszystko, jakieś pytania śmiało pytać tutaj postaram się odpowiadać.

Edit:
Pierwsza sztuka zarezerwowana O.o
Druga rezerwacja O.o x2
Trzecia rezerwacja O.o x3
Czwarta i piąta rezerwacja O.o x5

3 sztuki sprzedane
5 rezerwacji
2 wolne


Edit2:
Pierwsza ustawiona recenzja, kwota jaką za nią zapłaciłem pozostanie tajemnicą
(02-10-2012 22:10)Michacz napisał(a):  A więc tak, pracuje na tym poradniku i widać jakie są moje zarobki. Za długo nie siedzę na kompie no bo szkoła itp. na początku miałem małe problemy z zarobkami ale yazir wytłumaczył mi to troche głębiej, poduczył anglika itp. nie kupiłem poradnika ale kasa zwróciła mi się w 1/2 dni. Dzięki yazir za współprace i mam nadzieje że chcesz dalej ją kontynuować. Gdy yazir będzie miał za wiele do pomocy to ew. ja mogę pomóc. Aha ktoś się mnie pytał co yazir ma z tego że mi podał 'sposób' 'poradnik' spokojnie dziele się z nim zyskami. Smile Uczciwy człowiek. Polecam!

PS: Nie spamujcie mi skrzynki Sad

Druga ustawiona recenzja

(03-10-2012 11:14)mattys5 napisał(a):  
Recenzja:


Witajcie,
przyszedł moment w którym chciałbym z wami podzielić się recenzją poradnika napisanego przez yazira.
Sam już jestem na tym forum "starym wyjadaczem" - minęło już kilka dobrych lat i mogę stwierdzić że kiedyś było całkiem inaczej. Ludzie chętniej sobie pomagali, zaś dziś niestety to już rzadkość. Każdy tylko patrzy na siebie, liczy jak zarobić a się nie narobić, albo żeby komuś podkraść pomysł na szybki zarobek.
Jak już pewnie zauważyliście Yazir pojawił się na forum w sierpniu br., sam dość sceptycznie podszedłem do tego by nawiązać z nim współpracę. Już po kilku wymienionych wiadomościach zauważyłem jednak że ta osoba jest wiarygodna i zarobki, które pokazywał na forum nie były żadną ściemą.
Wytłumaczył mi od samego początku co i jak, ja mu zadawałem setki pytań a on na każde starał się z chęcią odpowiedzieć. Współpracuje z yazirem już kilkanaście dni, przez ten czas udało mi się całkiem sporą sumkę zarobić. Metoda ta jest banalna, potrzeba trochę znajomości j.ang, kreatywności i chęci do działania a nasze starania zostaną na pewno 'nagrodzone' w postaci pieniędzy. Ja zarobiłem swoje pierwsze pieniądze tą metodą już po godzinie. Metodę tą można stosować 24h na dobę i przez 365 dni w roku Wink

Poradnik był po części pisany na błędach które ja popełniałem. Uważam że cena 150zł jest zbyt mała dla osób które poważnie myślą coś zarobić i mają chęci, zapał do 'pracy', ponieważ tą kwotę można zarobić już w 1 dzień.
Metoda ta jest unikalna i można dobrze na niej zarobić, osobiście nie spotkałem się jeszcze z czymś takim.


Ogólna ocena poradnika 10/10
pomoc na gg 10/10






PS. Dzięki Yazir za współpracę! w końcu takie kwoty to już nie marzenie a szybki zarobek.

Cytat:Yazir: Fragment przeznaczony dla hejterów
Recenzja będzie ustawiona?
Jasne, mattys5 dostał $30k dolarów gotówką w nieoznakowanych banknotach $1

Wisisz mi jeszcze $20k ! a jak nie oddasz to usuwam recenzje!

WOW nie dość że pozytywna to jeszcze względnie obiektywna ocena wstępna:

(03-10-2012 20:44)McRace91 napisał(a):  Nabyłem już poradnik. I jestem mile zaskoczony. Mimo, że znałem wcześniej już ten sposób, to jednak nigdy nie byłem przekonany do niego (brak doświadczenia jak i brak motywacji). Po przeczytaniu poradnika, zdanie na ten temat zmieniłem i to bardzo pozytywnie. Istnieje polski odpowiednik tej metody, ale bardzo kontrowersyjny Big Grin Potwierdzam, że kontakt z autorem jest szybki i bardzo przyjemny, pomoże ws poradnika jak i nawiąże głębszy temat. Jest to sposób prosty jak i wymagający dużego wkładu od Nas samych. Także zarobki będą odzwierciedleniem Naszej pracy jaką w to włożymy i tego jak szybko nabierzemy w tym doświadczenie. Znajomość języka jak najbardziej na poziomie komunikatywnym, bo z translatorem daleko nie zajedziesz. Smile



RE: Poradnik made by yazir + support - McRace91 - 02-10-2012 20:12

Chciałbym zarezerwować Wink


RE: Poradnik made by yazir + support - patyk339 - 02-10-2012 20:17

Czy można kupować na raty?
Takiej opcji nie przewidziałeś Smile
Jeśli tak to bym zarezerwował, a jeśli nie to trzeba będzie zebrać Tongue


RE: Poradnik made by yazir + support - yazir - 02-10-2012 20:46

Nie przewidziałem takiej opcji bo poprostu później nie miał bym jak ściągać należności

Oraz przepraszam za mały błąd powinno być

*Oferuję mój poradnik i support gg/skype przez 5 dni lub do momentu zarobienia równowartości kosztu poradnika


a było
Oferuję mój poradnik i support gg/skype przez 5 dni lub zwrot kosztów poradnika.


RE: Poradnik made by yazir + support - nitram - 02-10-2012 21:52

Mam krótkie pytanie i liczę na krótko i na temat odpowiedź.
Czy sposób zarabiania który przedstawiasz w poradniku a dokładnie mówiąc zarobione już pieniądze będzie łatwo opodatkować według polskiego prawa czy urzędnik bez problemu zrozumie na czym zarobiliśmy te pieniądze ? Czy raczej forma zarobku jest nazwijmy to nieoficjalna ?


RE: Poradnik made by yazir + support - yazir - 02-10-2012 22:01

W sumie to leciutko naginając prawo powinno się dać pod dochody z innych źródeł. Ale ręki / nogi / nic innego uciąć sobie nie dam.


RE: Poradnik made by yazir + support - Michacz - 02-10-2012 22:10

A więc tak, pracuje na tym poradniku i widać jakie są moje zarobki. Za długo nie siedzę na kompie no bo szkoła itp. na początku miałem małe problemy z zarobkami ale yazir wytłumaczył mi to troche głębiej, poduczył anglika itp. nie kupiłem poradnika ale kasa zwróciła mi się w 1/2 dni. Dzięki yazir za współprace i mam nadzieje że chcesz dalej ją kontynuować. Gdy yazir będzie miał za wiele do pomocy to ew. ja mogę pomóc. Aha ktoś się mnie pytał co yazir ma z tego że mi podał 'sposób' 'poradnik' spokojnie dziele się z nim zyskami. Smile Uczciwy człowiek. Polecam!

PS: Nie spamujcie mi skrzynki Sad


RE: Poradnik made by yazir + support - daniel42na - 02-10-2012 22:37

rezerwacja nr3


RE: Poradnik made by yazir + support - Fajka - 02-10-2012 22:43

A ja zapytam trochę z innej beczki. Nie jestem złośliwy, tylko po prostu się waham nad wydaniem 150 PLN (miało być 100 Tongue ).

Czy ludzie, którzy Ci płacą są po wszystkim zadowoleni z transakcji, czy może wykorzystuje się w tym dealu ich naiwność?
Czy można budować bazę klientów, czy może klient już nigdy nie wraca ze względu na specyfikację produktu?


RE: Poradnik made by yazir + support - yazir - 02-10-2012 22:49

Ci którzy mi płacą są zadowoleni zawsze.
Można budować chociaż to trudne.