Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 24-10-2014 20:00

@MLM dzieki za slowa ale ekspertem nie jestem. Ale widze zbieznosc charakterow z Diabelkiem. Kiedys sie uczylem grac na gitarze. Wzorem byl kolega, ktory gral na klasycznej i super mu to szlo. Gral z sluchu nie potrzebowal jakis super sprzetow. I dopoki sie ja tez tak robilem cieszylo mnie to i dawalo efekty, potem sie na ogladalem koncertow i super gwiazd. Kupiel elektryczna gitare i mase dodatkow bo myslalem, ze w tym tkwi sila. I co? Gralem coraz gorzej... dlaczego? To nie sprzet mial dac efekty tylko umiejetnosci i praktyka. Znam takich co wzieli gitare do "lapy" i nie wiedziec czemu gralu coraz lepiej bez wiedzy! I musisz zaakceptowac to, ze oni tacy sa . A pozniej trafilem na film goscia, ktory powiedzial, ze jeden z ta gitara sie urodzil a inny musza cwiczycSmile nadmiar wiedzy szkodzi czasami. Zlap cos w czym sie dobrze czujesz. Jak Ci idzie to super, zrob z tego baze dla siebie. A pozniej szukaj reszty.

Mi tez sie wydawalo, ze gadanie o tej calej psychologi tradindu to pier.... ale tak nie jest. Po co Ci masa wskaznikow i denerwowanie sie, ze czekasz az sie zbiegna i wchodzisz... tylko stracisz czas na wykresie. Mysle, ze czasami zmiana myslenia daje wiecej. Nie ma co zakladac "klapek" na oczy. Trzeba byc elastycznymSmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 24-10-2014 20:13

(24-10-2014 14:05)MLN napisał(a):  Zobaczymy, czy nie zaczną mu robić na złość i będą stosować brudne chwyty Lol

To takie coś jest w ogóle możliwe? Żeby taka platforma fałszowała wykresy czy coś ? Jerk


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 24-10-2014 20:22

Może nie u wszystkich brokerów, ale zdarzają się takie sytuacje, że jak ktoś caly czas zarabia DUŻE kwoty, to po jakimś czasie broker może nam komplikować inwestowanie w różny sposób. Pieniądze wypłaci, ale będzie staral się jakoś utrudniać stawianie opcji. Z forexem było tak samo jak wchodził do Polski. Teraz na Forex brokerzy boją się stosować takie triki, dlatego w opcjach coraz częściej też będzie mniej się z tym spotykać.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 24-10-2014 21:09

[Obrazek: 677.png]

Dziś też 3 zagrania tylko Wink +2040zł

Dobry dzień i zakończenie tygodniaTongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 24-10-2014 21:46

Sbgorka czyli twierdzisz ze warto zainteresowac sie psychologia trejdingu


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 24-10-2014 21:53

Malpa w dwa dni ponad 4 tysiące :O
Długo Ci zajęło uczenie się grania na opcjach? Czytałeś jakieś książki, ile czasu na demo przesiedziałes?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 24-10-2014 22:14

(24-10-2014 21:53)Maersk napisał(a):  Malpa w dwa dni ponad 4 tysiące :O
Długo Ci zajęło uczenie się grania na opcjach? Czytałeś jakieś książki, ile czasu na demo przesiedziałes?

Ja nadal się uczę, wciągnęła mnie giełda ostro. Czytałem głównie o wykresach świecowych i analizie technicznej. A na demo hmm ponad 20 kont założonych na poweroption miałem więc chyba z miesiąc, dwa.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 24-10-2014 22:26

Ja was chłopaki na forum podglądam na bieżąco i chyba muszę się już ujawnić, wyjść z cienia i się wypowiedzieć.

@Sbgorka
Jest dokładnie jak napisałeś kilkanaście postów wcześniej. Z jednej strony chciałbym wrócić i zrobić coś prostego, z drugiej ciągnie mnie do łączenia masy wskaźników.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 24-10-2014 22:41

Nie wiem po co wam te kupowate w wiekszosci wskazniki, moze nie jestem jakis pro ale robiac dosc solidny research i pytajac ludzi ktorzy robia mamone na fx, wedlug mnie jedyna sluszna metoda jest PA bez tego burdelu na wykresie, mozna uwazac ze R/S sa tylko na pokaz ale wykres w wiekszosci przypadkpw je respektuje


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 24-10-2014 22:43

malpa2 - czemu większych kwot nie stawiasz na OIL? Tongue

Wyniki imponujące, ale jednak proponowałbym Tobie trochę zmniejszyć te stawki, bo mnie tym drażnisz Big Grin
Więcej niż ja, no Panie tak to nie może być. Trzeba będzie w przyszłym tygodniu się przyłożyć Wink

Tak na serio, to u mnie październik stoi kiepsko pod względem inwestycji, bo czasu mało na to mam. A to modernizacja na forum, na stronie też coś trzeba dodać i tak to się wszystko schodzi, ech.