Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie Na Facebooku dla Początkujących i Zaawansowanych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie Na Facebooku dla Początkujących i Zaawansowanych (/Temat-Zarabianie-Na-Facebooku-dla-Poczatkujacych-i-Zaawansowanych-59144)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Zaawansowanych. - damianus627 - 23-09-2012 22:13

Ok to spokos.


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Zaawansowanych. - startchips - 23-09-2012 22:59

Widzę ciekawą metodę Killer opanował, tzn. znalazł Wink


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Zaawansowanych. - patyk339 - 24-09-2012 18:30

Killer cenna rada dzięki [+] poleciał.
Pytanie Fanpage ok 4 tyś fanów za ile można sprzedać?


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Zaawansowanych. - LessiPL - 27-09-2012 16:50

z linku w programach partnerskich, nie ma co się oszukiwać szpilmen jakimś tam guru nie jest poza tym sam nic nie zarabia na fanpagach - znalazłem jego poradnik w sieci, więc w sumie za to o czym killer powiedział pare postów wyżej chciał 50 zł (bo nic innego wartościowego tam nie było) :|

Proponuje by z tego tematu zrobić ogólną dyskusje a nie jakąś oferte, bo nie jest to dział do takich spraw.


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Zaawansowanych. - Kzn - 27-09-2012 18:35

Mam własnego fanpage ponad 6.200 osób.
Ile może być wart ?


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Zaawansowanych. - miniek9090 - 27-09-2012 18:36

100 zl w gore Wink


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Zaawansowanych. - nitram - 27-09-2012 20:28

W zależności od rodzaju fanpage cena raczej powyżej tych 100. Ja mogę wstępnie dać 200 zł jednak ilość samych fanów nic konkretnego nie mówi. Kzn jak chcesz sprzedać zrób ofertę w dziale sprzedam najlepiej z zamieszczonych statystykami.


Odp: Zarabianie Na Facebooku, Dla Zaawansowanych. - ciamciaj - 28-09-2012 13:37

A jak aktywny jest taki fp? Zwykle to są farmy, niewiele warte fake kont.


RE: Zarabianie Na Facebooku dla Początkujących i Zaawansowanych - Admin - 28-09-2012 14:01

ceny fana wahają się od 2 do 5 groszy w zależności od aktywności oraz tematyki na danym fanpagu,
tak jak ciamciaj wspomiał większość fanpagów to farma.


RE: Zarabianie Na Facebooku dla Początkujących i Zaawansowanych - bartex89 - 28-09-2012 14:12

a na grupie facebookowej tez da sie cos zarobić?
gdzie w netsales jest kategoria dla fanpage?