Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy na forum kilka pytan odnosnie uploadu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Nowy na forum kilka pytan odnosnie uploadu (/Temat-Nowy-na-forum-kilka-pytan-odnosnie-uploadu-59053)



Nowy na forum kilka pytan odnosnie uploadu - berdek - 20-09-2012 20:39

Witam

Jestem zupelnie zielony i Mam kilka pytan zanim zaczne rejestrowac sie na stronach polecanych na forum
Jakie pliki mozna wgrywac na te serwisy czy musza to byc moje autorskie pliki czy np mp3 filmy itp
czy aby wyplacic siano musze posiadac konto walutowe? bo wyplaty z tego co zauwazylem sa w $ ???

ile dziennie poswiecacie na to czasu ? aby powiedzmy te 5 $ dziennie moc zarabiac na poczatek

czy jestem zobowiazany raz w miesiacu wyplacac z takiego serwisu sianko czy moze ono tam sobie lezec az uzbiera sie wieksza sumka ?

gdzies wyczytalem na forum ze kazdy plik ma swoj link i ten link nalezy wypromowac na roznych forach ,blogach itp tzn ze z kazdym wgranym plikiem nalezy to robic aby ktos sciagnąl??? Nie bardzo rozumiem ,wydaje mi sie ze w takim ukladzie nie wstawalbym od kompa

gdzies tez widzialem ze naliczanie prowizji od sciagnietego pliku zaczyna sie od 1000 sciagniec...tzn ze na pliku ktory np osiagnie 900 sciagniec nie zarabia sie nic ???????

Narazie mam tych kilka pytan ...prosze o odpowiedz i pozdrawiam szanownych forumowiczow


RE: Nowy na forum kilka pytan odnosnie uploadu - yazir - 20-09-2012 21:18

Cytat:czy aby wyplacic siano musze posiadac konto walutowe? bo wyplaty z tego co zauwazylem sa w $ ???
Nie.

Cytat:gdzies tez widzialem ze naliczanie prowizji od sciagnietego pliku zaczyna sie od 1000 sciagniec...tzn ze na pliku ktory np osiagnie 900 sciagniec nie zarabia sie nic ???????
Zarabiasz proporcjonalnie mniej. Np jeśli masz w tabeli $10 za 1000 pobrań z danego kraju, to jeśli będzie 500 pobrań z danego kraju dostajesz połowę - $5. Naliczany masz każdy pobrany plik. Ale tak to lepiej wygląda niż $0.01 za pobranie


RE: Nowy na forum kilka pytan odnosnie uploadu - Sloniasek - 20-09-2012 21:52

(20-09-2012 20:39)berdek napisał(a):  czy jestem zobowiazany raz w miesiacu wyplacac z takiego serwisu sianko czy moze ono tam sobie lezec az uzbiera sie wieksza sumka ?

Nie jesteś zobowiązany wypłacać raz w miesiącu, możesz wypłacić kiedy chcesz czy jutro czy za 3 miesiące, zawsze lepiej odłożyć większą sumę i wtedy zlecić wypłatę.


RE: Nowy na forum kilka pytan odnosnie uploadu - Tyrkijt - 21-09-2012 09:08

1. "czy aby wyplacic siano musze posiadac konto walutowe? bo wyplaty z tego co zauwazylem sa w $ ???"

Wystarczy konto w banku, ew. Paypal, przelewają w walucie jaką ustawisz.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. "czy jestem zobowiazany raz w miesiacu wyplacac z takiego serwisu sianko czy moze ono tam sobie lezec az uzbiera sie wieksza sumka ?"

Może sobie leżeć i czekać aż się uzbiera większa suma.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
3: "ile dziennie poswiecacie na to czasu ? aby powiedzmy te 5 $ dziennie moc zarabiac na poczatek"

Wszystko zależy od niszy, na początku potrzeba więcej czasu, a później godzinka dziennie myśle wystarczy.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. "gdzies wyczytalem na forum ze kazdy plik ma swoj link i ten link nalezy wypromowac na roznych forach ,blogach itp tzn ze z kazdym wgranym plikiem nalezy to robic aby ktos sciagnąl???"

Jak masz bloga, to każdy plik, który wrzucisz ma swój link.
Co do promowania, trzeba promować na serwisach z filmikami typu YouTube.
Trochę przy tym schodzi, ale jeśli dobrze wypromujesz filmik i masz dobrą nisze zyski mogą być spore.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. "gdzies tez widzialem ze naliczanie prowizji od sciagnietego pliku zaczyna sie od 1000 sciagniec...tzn ze na pliku ktory np osiagnie 900 sciagniec nie zarabia sie nic ???????"

Tak jak napisał kolega wyżej... Płacą od pobrania, czyli dajmy na to 10$ od 1000 pobrań, czyli 9$ będzie za 900 pobrań..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli miałbyś więcej pytań śmiało pisz na pw Tongue
Pozdrawiam!


RE: Nowy na forum kilka pytan odnosnie uploadu - berdek - 21-09-2012 09:30

Dziekuje za odpowiedz jeszcze mam takie pytanko odnoscie podatku .czy te serwisy firecash , cashfile itp przysylaja na koniec roku jakies dane do rozliczenia (pita)? Jak wyglada ta kwestia podatkow przy takim sposobie zarabiania ....? czy nie warto sie nad tym zastanawiac ?

i jeszcze na forum spotkalem sie z zerabianiem z sms-ow ....Nie bardzo wiem na jakiej zasadzie to dziala ? o co w tym chodzi, moze na forum cos jest na ten temat co i jak ,ja narazie nie znalazlem