Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Micro nisze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Micro nisze (/Temat-Micro-nisze-58956)



Micro nisze - Mat_eusz - 18-09-2012 14:13

Internet w dzisiejszych czasach daje mnóstwo możliwości, wystarczy tylko trochę chęci i czasu i można całkiem sporo zarobić. Ja od pewnego czasu korzystam z usług oferowanych na stronie http://www.mikro-nisza.pl/. Firma specjalizuję się w wyszukiwaniu konkurencyjnych słów kluczy i tworzeniu pod nie stron internetowych. Umieszczenie takiego tekstu w tytule strony bądź w jej opisie zawierającego słowo klucz zachęca internautę do kliknięcia naszego linku w wynikach najpopularniejszych wyszukiwarek i odwiedzenia naszej witryny - jest to dochód pasywny - nie wymaga od nas większych nakładów czasowych - co o tym sądzicie?


RE: Micro nisze - startchips - 18-09-2012 14:53

Nie czegoś takiego jak "micro nisza" itd. to wszystko fake, aby tylko zarobić na ludziach, którzy się nie znają. Uważajcie.

A tak wgl. to temat do kosza powinien iść z banem dla kolegi.


RE: Micro nisze - Chleb - 18-09-2012 15:09

Gdy widzę strony tego typu, czyli człowiek który wynalazł perpetum mobile i sprzedaje swój pomysł półdarmo to od razu chcę mi się śmiać Big Grin
Nie radzę nawet tego czytać . Możemy zrobić to sami bez jego pomocy.


RE: Micro nisze - patyk339 - 18-09-2012 16:22

Nikt nie wejdzie na stronę podaną przez użytkownika z 1 postem.... ludzie.


Micro nisze - Magnus - 18-09-2012 16:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.