Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd brać prawdziwe maile? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skąd brać prawdziwe maile? (/Temat-Skad-brac-prawdziwe-maile-58921)

Strony: 1 2


Skąd brać prawdziwe maile? - patyk339 - 17-09-2012 16:06

Siema! Wie ktoś skąd mogę brać prawdziwe e-maile używane na co dzień przez "zwykłych zjadaczy chleba"?


RE: Skąd brać prawdziwe maile? - connor - 17-09-2012 16:10

a facebook/nk ?


RE: Skąd brać prawdziwe maile? - patyk339 - 17-09-2012 16:18

Mi bardziej przydała by się jakaś spora lista Tongue


RE: Skąd brać prawdziwe maile? - damianus627 - 17-09-2012 16:22

Allegro


RE: Skąd brać prawdziwe maile? - ascanio - 18-09-2012 08:02

Squeeze Page


RE: Skąd brać prawdziwe maile? - patyk339 - 18-09-2012 16:28

ascanio: Trochę czasochłonna metoda, ale przy nakładzie pracy mogę dużo zyskać [+].
Zapraszam do dzielenia się informacjami, może też się to przydać komu innemu.


RE: Skąd brać prawdziwe maile? - Nikodemsky - 18-09-2012 16:59

Wykupiony mailing - w przypadku gdybyś zbierał adresy na własną rękę, to trafiałbyś na osoby, które po prostu nie zgadzają się na przesyłanie informacji handlowej.

Można ewentualnie jeszcze pobrać z portali ogłoszeniowych - w zależności co tym osobom chcesz zaproponować.


RE: Skąd brać prawdziwe maile? - ascanio - 04-10-2012 09:49

Nie chodzi o to, żeby przesyłać informacje handlowe do własnej listy, bo lista będzie maleć, a nie rosnąć. Oczywiście taka klauzula pojawia się w polityce prywatności, ale do swojej listy podchodzę w trochę inny sposób.

Tworzę squeeze page, na którym oferuję np. darmowy poradnik w zamian za pozostawienie swojego adresu email. Następnie ocieplam relacje z subskrybentami. Kiedy chcę zaoferować jakiś produkt, wysyłam mailing, ale treść wiadomości nie może być czysto handlowa - jeżeli ktoś jest zainteresowany, to i tak kliknie w link.

Takim sposobem można zarabiać nawet na bardzo małych listach. Spróbuję wrzucić tutaj statystyki kampanii, którą przeprowadziłem w maju na liście około 500 adresów zdobytych w ten sposób.


RE: Skąd brać prawdziwe maile? - ascanio - 04-10-2012 17:41

Udało mi się przygotować podsumowanie. Na początku maja wysłałem dwa mailingi. Pierwszy był zapowiedzią bonusu, który przekazałem w drugim. Przy okazji umieściłem informację o wyprzedaży mojego ebooka za 50% ceny. Statystyki mailingów przedstawiają się następująco:

[Obrazek: benefiter.jpg]

Niestety nie mogę sprawdzić ile maili było przeczytanych.Wiem jednak, że około 5% subskrybentów kliknęło w link (drugi mailing zawierał dwa linki, więc dane trzeba podzielić i wychodzi około 35 kliknięć). Zakładając, że większość osób otworzyła zarówno pierwszy, jak i drugi email, to przyjmuję, że łącznie było około 40-50 unikalnych kliknięć.

A teraz, to co tygryski lubią najbardziej: jak przełożyło się to na sprzedaż:

[Obrazek: 99246726.jpg]

9 dokonanych transakcji na tle 40-50 kliknięć daje konwersję na poziomie 20%. Innymi słowy, co 5 osoba, która kliknęła w link w emailu, zakupiła ebook w promocyjnej cenie. Emaile nie były handlowe - linki umieszczone były w post scriptum (świadczyć o tym może chociażby znikoma ilość wypisów z listy). Tak więc widać, że zainteresowanie w ogromnym stopniu przechodziło w sprzedaż.


RE: Skąd brać prawdziwe maile? - tuitam - 27-08-2013 11:29

Listy lepiej nie kupować, gdyż nikt nie sprzeda listy, której nie używał, a z zaspamionej listy dużo nie wyciągniesz.

Najlepiej zbierać targedowane listy samemu, jest kilka ciekawych narzędzi...