Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? (/Temat-Jak-najszybciej-zarobic-15-w-adf-ly-58902)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Pakao - 16-09-2012 21:34

Witam, jako jestem nowy na tym forum to na początek WITAM WSZYSTKICH!.
Ok, teraz przejdę do tematu otóż potrzebuje dosłownie 14,73$ ( 15$ ) i nie wiedziałem jak by to zarobić więc znalazłem stronę Adf.ly. Czytałem że są wypłacalni więc założyłem konto itd. Lecz to zbieranie idzie mi tak że szybciej bym uzbierał co miesiąc u rodziców Big Grin. Narazie wygląda to marnie : http://imageshack.us/f/211/adadsdas.png/

Znacie jakies sposoby na zarobek 15$ jak najszybciej?

( spamowałem na gg nic nie pomogło tylko 24 wyswietlen w 2 dni Sad )


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Devil877 - 16-09-2012 21:57

Gdyby każdy miał złoty środek na zarabianie w necie nikt by nie pracował w realu Wink , pierw pracuj , jest wiele serwisów gdzie można zarobić ale nie kokosy w 1-2 dni Wink bez zaangażowania ... więc przejżyj forum jest tu wiele info .


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - yazir - 16-09-2012 22:07

$15 w adf.ly? Spamuj linkami na czatach etc.


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Jumper002 - 16-09-2012 22:34

a co do adf.ly to słyszałem, że mają ostry regulamin, orientuje się ktoś czy jeżeli bym miał dużo wyświetleń z tych samych ip, powiedzmy po 10 dziennie z jednego ip(ale unikalnych użytkowników) to dostałbym bana?


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - yazir - 16-09-2012 22:40

Zliczają chyba 4 wejścia z jednego ip, ale za 1 masz pełną sumę jaka przypada na dany link, a za następne coś urywają za powtórkę.


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - miniek9090 - 17-09-2012 05:45

z jednego ip zalicza 7 razy , ale urywaja polowe kasy za double


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Matez - 17-09-2012 06:46

Z polski ciężko jest coś zarobić w adf.ly ponieważ stawki za wejścia są naprawdę małe. Jednak jakbyś nie miał pomysłu, albo brakowało ci jakichś groszy do wypłaty, to tu masz sposób na 100-200 wejść z pl (jednorazowo):
Potrzebujesz jakiś VPN, albo proxy, 10-15 minut wolnego czasu.
1. Skracasz dowolny link w adf.ly
2. wchodzisz na samosia.pl i piszesz powiedzmy "jak wyglądam w tym bikini?" i dajesz link
3. zmieniasz ip, komentujesz pozytywnie własny wpis i powtarzasz kilka razy pkt 3.

Sposób może oklepany, ale jeleni na tym serwisie nie brakuje. Wink Od razu uprzedzam że kokosów na tym nie zrobisz.


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - miniek9090 - 17-09-2012 13:34

na adf.ly potrzeba 5000 wejść zeby dolara uzbierać ;p
nie radzę Sad
@up , kiedyś nabiłem 200 na raz , ale bloknął admin mi ip ... potem bylo coraz mniej wejść , a teraz jelenie nie dają za wygraną


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - ostul - 17-09-2012 14:52

Spróbuj może czegoś z surf barów albo buxów bo na skracaniu nie zarobisz jak nie masz własnej strony. Pamiętam jednak dobry sposób na wyświetlenie, a mianowicie jakiś koleś miał forum z hasłami/cookie do różnych serwerów uploadowych i tam zabijał ładne kokosy sporo ludzi tam było ale to już dawno ;p


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - patyk339 - 17-09-2012 16:05

Zajmij się uploadem, bo na adf.ly nic nie zdziałasz.... poszperaj po forum.