Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Backlinki - łatwy sposób na zdobycie popularności - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Backlinki - łatwy sposób na zdobycie popularności (/Temat-Backlinki-latwy-sposob-na-zdobycie-popularnosci-58853)

Strony: 1 2


Backlinki - łatwy sposób na zdobycie popularności - Petr0 - 15-09-2012 16:44

Backlinki to bardzo przydatna rzecz gdy nie mamy żadnych pomysłów na wypromowanie bloga. Po podaniu adresu i słów kluczowych naszej strony, zostanie ona rozesłana po setkach a nawet tysiącach for, blogów itp. (wszędzie tam, gdzie można dodać komentarz lub napisać temat).

W Internecie jest wiele takich stron, jedne darmowe a inne  płatne. Jedą z tych lepszych darmowych jest http://247backlinks.info. Dostajemy tam 1000 linków rozsyłanych na forach. Po 7 dniach są one usuwane, więc będziemy musieli je dokupić lub założyć nowe konto na stronie.

A więc na początek wchodzimy na stronę http://247backlinks.info. Klikamy na napis Sign up today! Wpisujemy swój adres e-mail i potwierdzamy klikając Sign Up.Teraz wchodzimy pocztę i aktywujemy konto. Do 5 min powinna przyjść wiadomość z hasłem do strony. Logujemy się używając naszego e-maila i hasła. Akceptujemy regulamin i klikamy CREATE A PROJECT

[Obrazek: backlinki.png]

Całą resztę pozostawiamy bez zmian i klikamy SAVE PROJECT.Jeśli wszystko dobrze wypełniliśmy, klikamy PROMOTE. Nasz blog zostanie wypromowany w przeciągu 24h.


RE: Backlinki - łatwy sposób na zdobycie popularności - WojaKk - 15-09-2012 18:31

Dzięki, przyda się Wink


RE: Backlinki - łatwy sposób na zdobycie popularności - marcinkowski19 - 15-09-2012 20:03

No bardzo ciekawe.


RE: Backlinki - łatwy sposób na zdobycie popularności - patyk339 - 15-09-2012 20:42

Super przyda się ^^. [+] Leci!


RE: Backlinki - łatwy sposób na zdobycie popularności - Jaro070 - 15-09-2012 22:19

Do filtra jak znalazł.


RE: Backlinki - łatwy sposób na zdobycie popularności - Nikodemsky - 15-09-2012 22:54

Bardzo znane w sieci - firecash chyba w swoim poradniku dla początkujących zamieścił link do owego serwisu,

niestety muszę jednak was zmartwić - te linki są praktycznie nic nie warte, po pierwsze dlatego, że niewielka ich ilość jest zaindeksowana, po drugie wszystkie mają PR0, po trzecie link te w bardzo szybkim czasie znikają(są one tworzone na stronie z losowo tworzonymi artykułami, skrypt automatycznie je usuwa w niedługim czasie, aby treść się nie powtarzała) po czwarte podaje się email po to, aby dostawać 2-3 razy w tygodniu spam "kup u nas dużo linków z wysokim PR",

więc zamiast korzystać z pół środków, wygooglujcie sobie lepiej "High PR backlinks", bo kilka backlinków z PR 2 i wiecej jest warte więcej niż te, które są na poziomie 0 i google rzadko do nich zagląda, w ogóle od czasów pingwina(nowy skrypt google) wiele się zmieniło Smile

Też liczą się dobre chęci ale lepiej zawsze sprawdzić informacje wcześniej Smile


RE: Backlinki - łatwy sposób na zdobycie popularności - Petr0 - 16-09-2012 10:00

Ja zrobiłem 10 kont na tej stronie i miałem wynik 300 wejść unikalnych na blogu. Teraz już nie używam tego, ale myślę, że na początek komuś się przyda.


RE: Backlinki - łatwy sposób na zdobycie popularności - Jaro070 - 16-09-2012 10:35

Też to sprawdzałem, Google zaindeksowało 4 linki, wszystkie miały PR0.


RE: Backlinki - łatwy sposób na zdobycie popularności - Lukas9000 - 06-02-2013 12:27

Dam plusa .Bardzo ciekawe .


RE: Backlinki - łatwy sposób na zdobycie popularności - patryk0407 - 10-02-2013 19:06

obrazek mi się nie wyświetla, zapodaj go mi na PW