Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze profile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Wasze profile (/Temat-Wasze-profile-58835)

Strony: 1 2


Wasze profile - Admin - 15-09-2012 08:03

Hejka, chciałbym zasięgnąć Waszej opinii na temat obecnego panelu profili użytkowników a tego z mybboard - jeśli bylibyście zainteresowani zmianą to możemy taki wprowadzić - opinie i dyskusje pozostawiam Wam.

Obecny profil jest bardziej nowoczesny (ma możliwość wstawienia filmu youtube, własnego zdjęcia oraz stworzenie własnego stylu - kolorów belek, tła, natomiast profil użytkowników na mybboard jest nieco bardziej prosty za to bardziej funkcjonalny, gdyż można w szybki sposób sprawdzić posty i wątki danego użytkownika, całość przedstawię Wam poniżej.




1. Profil nr. 1
[attachment=774]



2. Profil nr. 2
[attachment=775]


Zapraszam do dyskusji na temat plusów minusów.


RE: Wasze profile - xJAmaTOx - 15-09-2012 08:28

Moim zdaniem niech zostanie tak jak jest, bo jest dobrze Wink


RE: Wasze profile - Sloniasek - 15-09-2012 08:37

Obecny profil jest dobry i nie wymaga zmian, przynajmniej dla mnie Wink


RE: Wasze profile - tomazzi - 15-09-2012 08:50

jak dla mnie również obecny profil jest jak najbardziej w porządku i dla mnie jest fajny i funkcjonalny także jestem na NIE na zmiany tak jak przedmówcy Smile

do tematu można by dodać również ankietę co do zmian czy pozostania przy tym co jest Smile


RE: Wasze profile - Boonys - 15-09-2012 08:59

Ojojoj, czuję się sławny. Lol
Co do tematu, chyba nie warto zmieniać, dobrze jest jak jest, obecne profile nie są wcale złe.


RE: Wasze profile - DDK - 15-09-2012 09:06

A ja jestem innego zdania niż reszta, otóż jestem za. Nowe są bardziej profesjonalne, ładniej wyglądają. Jestem na TAK.


RE: Wasze profile - haggard - 15-09-2012 09:36

Mi sie bardziej podoba ten z mybboard


RE: Wasze profile - Meloman - 15-09-2012 09:44

Jestem na nie, ten aktualny jest naprawdę fajny Wink


RE: Wasze profile - Daminn - 15-09-2012 10:14

Też jestem na nie. Teraz możemy personalizować kolorkami jak chcemy, a tamten jest taki prostu i byle jaki.


RE: Wasze profile - m4rcin93 - 15-09-2012 11:25

Ta zmiana byłaby tylko po to, żeby lepiej było widać posty i tematy danego usera? :|
Nie podoba mi się to.