Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wzór Forumowych Kubków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Wzór Forumowych Kubków (/Temat-Wzor-Forumowych-Kubkow-58619)

Strony: 1 2


Wzór Forumowych Kubków - Admin - 09-09-2012 09:51

Witajcie,
mam przygotowanych dla Was kilka szablonów na kubki, jak wiadomo każdy ma inny gust i nie jesteśmy w stanie dogodzić każdemu, dlatego też możecie przygotować własną pracę! Oto szablon z którego możecie skorzystać :

[attachment=765]

Praca powinna być wykonana w 300 DPI.


Cena kubków będzie (z wliczoną wysyłką i podatkiem) wynosiła około 25zł~ więc uważam że nie jest najgorzej, chociaż biorąc pod uwagę Nasze dawne grawerowane kubki, które kosztowały 16zł (z wysyłką) to jest to cena nieco wyższa (z tą różnicą, że wtedy wysyłane były jako list ekonomiczny i zdarzało się, że kubek zbił w drodze).
Wartość zabezpieczonej i poleconej paczki wynosi więcej niż wartość kubka. Jednak nie można tego porównywać, gdyż logiczne jest że zamawianie pojedynczych sztuk będzie droższe od kubków zamawianych hurtowo.


[attachment=766]
(opakowanie na kubek)


Oczywiście kubki będzie można zamówić wyłącznie za Forum Goldy, które powoli trafiają na Wasze konta.


Kubków nie będę zamawiał sam, Wasze zamówienia będą przekazywane bezpośrednio do producenta i on będzie wysyłał Wam kubki.


Na szybko zmontowałem pokaz kubków w 3D, będziecie mogli zobaczyć jak mniej więcej mogłyby wyglądać (film poniżej). Jeśli ktoś przygotuje szablon to zmontuje pokaz z udziałem Waszych prac.


http://www.youtube.com/watch?v=bsESuhHwVK0&hd=1
(zalecam oglądanie w full hd)

Zapraszam do dyskusji.


RE: Wzór Forumowych Kubków - pr3tor - 09-09-2012 09:58

ostatni rodzaj kubka najlepszy. Biały z napisem zarabiam.com na czarnym tle.Smile moim zdaniemWink


RE: Wzór Forumowych Kubków - Sloniasek - 09-09-2012 10:15

Wszystkie projekty są ciekaweSmile
Dobry pomysł z tymi kubkami.


RE: Wzór Forumowych Kubków - LessiPL - 09-09-2012 10:26

świetny filmik ;o
a kubki super - ja biorę ten zielony i z dziurą czarną i logiem


RE: Wzór Forumowych Kubków - haggard - 09-09-2012 12:35

[Obrazek: e5p6iw.jpg]
Ten fajny Tongue


RE: Wzór Forumowych Kubków - DDK - 09-09-2012 12:38

Ten biały z dziurą chyba najlepszy. Osobiście preferowałbym cały biały z samym logiem Smile


RE: Wzór Forumowych Kubków - Roxi5017 - 09-09-2012 12:41

Niebieski i zielony bardzo fajny Smile


RE: Wzór Forumowych Kubków - Xhamm - 09-09-2012 12:52

Wszystkie są ładne. Najlepsze są białe.


RE: Wzór Forumowych Kubków - rayden - 09-09-2012 12:53

Biały i zielonySmile Najlepsze.


RE: Wzór Forumowych Kubków - ptasior - 09-09-2012 13:01

Najlepsze są niebieskie Smile