Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook (/Temat-Poradnik-dot-lamania-zabezpieczen-konkursow-przeprowadzanych-na-platformie-Facebook-58601)

Strony: 1 2 3 4


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - pikusix1 - 10-09-2012 16:00

Wojak - ja dokładnie tak samo Smile


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Synkretysta - 10-09-2012 17:44

co z tego że umiecie sie tym posługiwać, jeżeli weryfikacja powoduje, że wyniki mmodyfikowane tym narzędziem są usuwane z tabeli, a gracze mają bana. Dla przykładu konkurs Elektromix, Click Memo (gdzie trzeba było głębiej namieszać), czy Bron.pl - są od ręki kasowane.


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - xJAmaTOx - 10-09-2012 19:52

Ja dalej nie umiem podmienić.. robią się dwa skany i nic.. potem wpisuje pkt i nic się nie zmienia.


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - patyk339 - 10-09-2012 20:03

Ja także nie umiem podmieniać wyników Sad.


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - haggard - 10-09-2012 20:05

Macie ładnie opisane przeciez, odpalacie plugin continera, szukacie danej wartośi (np ilosc pkt czy żyć), potem w grze robicie coś żeby wartość się zmieniła a w programie szukacie tej zmienionej wartości, itd.


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - NNX - 10-09-2012 20:19

(10-09-2012 20:03)patyk339 napisał(a):  Ja także nie umiem podmieniać wyników Sad.

(10-09-2012 19:52)xJAmaTOx napisał(a):  Ja dalej nie umiem podmienić.. robią się dwa skany i nic.. potem wpisuje pkt i nic się nie zmienia.

(10-09-2012 20:05)haggard napisał(a):  Macie ładnie opisane przeciez, odpalacie plugin continera, szukacie danej wartośi (np ilosc pkt czy żyć), potem w grze robicie coś żeby wartość się zmieniła a w programie szukacie tej zmienionej wartości, itd.

No ok, ale ja napisałem tutaj jak to zrobić w GRACH NA FACEBOOKU, ODPALONYCH W FIREFOXIE, a nie w grach typu GTA itp. .


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - Synkretysta - 11-09-2012 11:03

no i to nie zawsze jest tak proste jak wynika z opisu. Programiści piszący gry idą do przodu...Są gry w których czasu nie da sie zeskanować bezpośrednimi metodami. A punkty są kodowane w kilku komórkach , dodatkowo zabezpieczane liczbą kontrolną. Są gry, które każdy wynik zapisują w innej komórce pamięci, skanowanie na nic sie zda. Nie jest Cheat Engine lekiem na wszystko


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - donmateo16 - 16-09-2012 18:56

Jak mam dwa razy proces plugin-container' to który wybrać ?


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - bartex89 - 16-09-2012 19:27

usun jeden w procesach, ten ktory ma mniejsze obciążenie


RE: Poradnik dot. łamania zabezpieczeń konkursów, przeprowadzanych na platformie Facebook - NNX - 16-09-2012 20:28

@up Nie należy niczego usuwać, po prostu wyłącz wszystkie inne karty i okna Firefoxa. Pisałem w jednym z pierwszych punktów, że należy wyłączyć wszystkie inne aplikacje Flash przed rozpoczęciem...