Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? (/Temat-Konto-w-mBanku-czy-sa-pobierane-jakies-oplaty-za-prowadzenie-konta-58091)

Strony: 1 2 3 4


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - tomazzi - 28-08-2012 23:10

(28-08-2012 22:52)misiaczek25 napisał(a):  No tak jest mkiosk ale daleko od mojego miejsca zamieszkania :-(

zawsze tam na pewno jesteś, więc wpłaty dokonać możesz Smile
ale tutaj musisz sam podjąć decyzję, do tego kolega zaproponował ci refback także zawsze coś dla ciebie przy okazji Smile


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - misiaczek25 - 29-08-2012 10:53

Dzięki wam za informację lecz musiałbym się zastanowić ponieważ w ING jest tak że się płaci 7zł wszystkie bankomaty za darmo no i wpłatomat blisko :-)


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - tomazzi - 29-08-2012 11:30

miałem konto w ing i zrezygnowałem z ich usług
x problemów podczas korzystania z wpłatomatu, dobrze, że zawsze brałem wydruk bo była podkładka do reklamacji nie raz pieniądze trafiały po reklamacjach dopiero po 2 tygodniach na konto
osobiście nie polecam usług tego banku po swoich doświadczeniach z nimi
z mbank nigdy żadnych problemów nie miałem, korzystam z ich usług od 2006 roku


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - Sloniasek - 29-08-2012 11:32

Wpłatę gotówki na konto mBank można zrealizować w sklepie Żabce Wink
Za używanie karty pobierana jest opłata w wysokości 2zł/msc


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - tomazzi - 29-08-2012 11:35

(29-08-2012 11:32)Sloniasek napisał(a):  Wpłatę gotówki na konto mBank można zrealizować w sklepie Żabce Wink

jak to się człowiek cały życie uczy, a i tak g***i umiera Smile
nie wiedziałem nawet Słoniasek, że jest taka możliwość wpłaty w sieci sklepów żabka
wiem, że wpłaty i wypłaty powyżej 10 000 dokonywać można w oddziałach banku millenium


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - misiaczek25 - 29-08-2012 11:36

No to jednak płaci się za kartę 2zł :-( miesięcznie a na stronie nic takiego nie pisze no może że przeoczyłem.


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - misiaczek25 - 29-08-2012 11:59

Chyba założę w ING bardziej będzie mi się to opłacało ponieważ mam blisko wpłatomaty, mogę wybierać za darmo z wszystkich bankomatów, opłata miesięczna to tylko 7zł, aby jej uniknąć wystarczy w miesiącu zrobić zakupy na minimum 100pln :-) więc chyba to będzie najlepszy wybór.


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - Sloniasek - 29-08-2012 12:06

@edit


Jednak już nie można wpłacać pieniędzy w Żabkach ;/
Oficjalny komunikat ze strony mBanku

Informujemy, że mBank zakończył współpracę z siecią sklepów Żabka i Freshmarket z dniem 31.12.2011r. Usługa jest niedostępna.




@misiaczek
W mBanku masz również możliwość wypłaty środków ze wszystkich bankomatów, ta usługa kosztuje 5zł/msc


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - diabloo07 - 29-08-2012 12:18

A ja polecam Alior Sync - darmowa karta, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, darmowe przelewy (w tym 10 natychmiastowych miesięcznie), wpłatomaty też są, a jak nie to zawsze można do Alioru iść i wpłacić Wink do tego do 31 sierpnia można założyć konto otrzymując 50 zł premii po spełnieniu kilku warunków.


RE: Konto w mBanku, czy są pobierane jakieś opłaty za prowadzenie konta? - viper_vaga - 29-08-2012 12:23

(29-08-2012 12:18)diabloo07 napisał(a):  A ja polecam Alior Sync - darmowa karta, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, darmowe przelewy (w tym 10 natychmiastowych miesięcznie), wpłatomaty też są, a jak nie to zawsze można do Alioru iść i wpłacić Wink do tego do 31 sierpnia można założyć konto otrzymując 50 zł premii po spełnieniu kilku warunków.

ja przekroczyłem rachunek o 3grosze i mam do zapłaty 95zł miesięcznie. Fajnie? teraz juz mam chyba -70