Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zwiększ swoje wejścia w link o 300% na Youtube całkowicie za darmo! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zwiększ swoje wejścia w link o 300% na Youtube całkowicie za darmo! (/Temat-Zwieksz-swoje-wejscia-w-link-o-300-na-Youtube-calkowicie-za-darmo-57886)



Zwiększ swoje wejścia w link o 300% na Youtube całkowicie za darmo! - grzego12 - 24-08-2012 17:03

Witam.To nie jest mój poradnik ale jest darmowy więc go udostępniłem.

O metodzie, informacje jawne :

legalna (nie ma żadnych banów, jeśli wszystko się robi zgodnie z poradnikiem)

bez wkładu własnego

metoda przeznaczona jest dla wszystkich: dla nowych co dopiero zaczynają (Wasze zarobki od razu wzrastają na starcie) jak i tym bardziej tych zaawansowanych earnerów (zarabiacie średnio dziennie 30$, po przeczytaniu tego poradnika mniej więcej 90$).

jest to metoda z którą nigdzie wcześniej się nie spotkałem na YouTube, więc będziecie jednymi z pierwszych co ją będą wykorzystywać

metodę można wykorzystać do PPA, CPA ale też ogólnie do promocji strony na YouTube!
Link do strony:
https://docs.google.com/document/d/1HX6iYXpqofsp7NyAoIYpYqhVL4GXaTLRPYNLXXpT5uA/edit?pli=1
Reputy mile widziane lub jakieś grosze na paypal:[email protected]
Pozdrawiam


RE: Zwiększ swoje wejścia w link o 300% na Youtube całkowicie za darmo! - startchips - 24-08-2012 20:35

Sprawdził ktoś ?


RE: Zwiększ swoje wejścia w link o 300% na Youtube całkowicie za darmo! - grzego12 - 24-08-2012 20:45

Autor tego poradnika pisał że jemu zwiększyło o 300% wejścia.(wg Google Analitycs)
Jakieś 3 miesiące temu ten poradnik był płatny kosztował 20$


RE: Zwiększ swoje wejścia w link o 300% na Youtube całkowicie za darmo! - Kurus - 25-08-2012 01:16

grzego12,jeśli będzie działać to pare groszy odpalę,nie problem.


RE: Zwiększ swoje wejścia w link o 300% na Youtube całkowicie za darmo! - patyk339 - 25-08-2012 10:31

I już na samym początku widnieje tekst: " To jest tylko Wasza strata jeżeli taki poradnik będziecie rozprowadzać - im więcej osób dowie się o tym "tricku" tym, wy mniej zarobicie." Jak narazie to tyle co znalazłem Smile. + Leci.


RE: Zwiększ swoje wejścia w link o 300% na Youtube całkowicie za darmo! - hardkorowo - 29-08-2012 13:14

pozdro poradnik przerzucony z konkurencyjnego forum
I teraz ty dostajesz za pochwały za czyjąś pracę i patent


RE: Zwiększ swoje wejścia w link o 300% na Youtube całkowicie za darmo! - grzego12 - 29-08-2012 20:46

(29-08-2012 13:14)hardkorowo napisał(a):  pozdro poradnik przerzucony z konkurencyjnego forum
I teraz ty dostajesz za pochwały za czyjąś pracę i patent

Jeśli jest darmowy i nie ma zakazu kopiowania,a także napisałem że to nie jest mój poradnik to dlaczego nie można napisać,jak zauważyłem to większość kopiuje różne tematy z innych stron.
A ty co specjalnie się zarejestrowałeś żeby to napisać.


RE: Zwiększ swoje wejścia w link o 300% na Youtube całkowicie za darmo! - SharKi - 02-09-2012 13:41

(29-08-2012 13:14)hardkorowo napisał(a):  pozdro poradnik przerzucony z konkurencyjnego forum
I teraz ty dostajesz za pochwały za czyjąś pracę i patent

Przecież napisał, że nie jest autorem tego poradnika Smile