Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomogę w zarabianiu PPA. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomogę w zarabianiu PPA. (/Temat-Pomoge-w-zarabianiu-PPA-57150)

Strony: 1 2


Pomogę w zarabianiu PPA. - patyk339 - 08-08-2012 14:59

Siema!
Czy kiedyś staraliście się zarabiać na PPA, ale wam to nie wychodziło?
Koniec z tym! Teraz mogę wam w tym pomóc. W PPA siedzę od grudnia 2011 r. zarobiłem ok 20\23$ (Na lenia Smile). Kontakt: [email protected].
Jestem od 14:00 do 16:00 i 20:30 22:50. Kto chce niech pisze na pw.



RE: Pomogę w zarabianiu PPA. - Shadecaster2 - 08-08-2012 15:23

z takimi zarobkami chcesz kogoś uczyć?
jeśli chcesz mieć poleconych to musisz mieć 20/30$ dziennie.


RE: Pomogę w zarabianiu PPA. - Qwik - 08-08-2012 15:26

Zarobiłeś ogólnie 20$?


RE: Pomogę w zarabianiu PPA. - Kabajana - 08-08-2012 15:35

Z taką kasą już można uczyć, ale pewnie będzie to nauka na zasadzie wysłania poradnika i tyle Smile
Bo w końcu czego można się nauczyć od osoby, która w około pół roku zarobiła 20$?


RE: Pomogę w zarabianiu PPA. - patyk339 - 08-08-2012 20:25

Kabajana. Ja nie wysyłam tylko poradnika i radź sobie sam. Tylko wysyłam i mówię jak wszystko robić po kolei sam mówię jak ja to robię.
Qwik. Ogólnie to się dopiero rozkręcam. Zarobił bym dużo więcej, ale nie miałem czasu (szkoła).
Shadecaster2. Ja wolę zarabiać mniejsze sumy. Nie chcę mieć kłopotów ze skarbówką Smile.


RE: Pomogę w zarabianiu PPA. - daniel42na - 08-08-2012 20:51

Cytat:Czy kiedyś staraliście się zarabiać na PPA, ale wam to nie wychodziło?
Koniec z tym!
Koniec z tym! Od dziś zaczniecie zarabiać gigantyczne sumy blisko 20$ w pół roku!!
Głowa małaRolleyes
Możecie ubrać się w garnitur i kazać mówić sobie "dzieńdobry" Cool

Sarkazm OFF:
Człowieku ja często miałem dni w których zarobiłem więcej niż Ty przez pół roku. Z jednego marnego autopilota którego wypromowałem raz i nie ruszam do dziś.
Chcesz szkolić innych? Wiadomo.. każdy chciałby mieć zysk z refów Sad


RE: Pomogę w zarabianiu PPA. - malpa2 - 08-08-2012 21:42

Ten temat to chyba jakiś ponury żart..


RE: Pomogę w zarabianiu PPA. - patyk339 - 08-08-2012 22:16

daniel i malpa no to pochwalcie się swoimi zarobkami z PPA.


RE: Pomogę w zarabianiu PPA. - Szaman1644 - 09-08-2012 06:51

Nie wiem po co ten temat, jak aktualnie nie ma dobrego programu PPA. Firecash niby czeka na raport wypłat i nie wiadomo czy wypłaci. Cashbuzz każdego oszukuje i mówi, że jest coś nie tak z jego pobranami i nie wypłaca kasy. Cashfile nie ma ofert, które by dobrze działały. Reszty nie testowałem, ale pewnie nie lepsza.

Mam nadzieję, że czasy kiedy Firecash dobrze działało powrócą, bo tak to nie mam gdzie zarabiać.

A tak przy okazji masz może jakiś kontakt z adminem Cashbuzz, żeby zrobić coś z moją anulowaną wypłatą???


RE: Pomogę w zarabianiu PPA. - daniel42na - 09-08-2012 08:02

[Obrazek: 7d57633d8c5fb13d69.png]
nie ma szaleństwa, nie ma biedy. Ale nie porywam się z motyką na słońce, jak to niektórzy.