Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ganja blog - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Ganja blog (/Temat-Ganja-blog-57001)

Strony: 1 2


Ganja blog - Cynaa - 04-08-2012 10:09

Cześć.

Ostatnio zauważyłem, że w internecie staje się coraz bardziej popularny temat marihuany, stąd moje pytanie. Jak myślicie, czy na regularnie prowadzonego bloga o takiej tematyce wchodziłoby tyle osób, żeby zarobić choć trochę z reklam?

Btw. Takie strony są chyba legalne w Polsce, prawda? Oczywiście będą tam same informacje.


RE: Ganja blog - Sloniasek - 04-08-2012 10:15

Już istnieją takie strony i ciężko się będzie przebić przez konkurencję.


RE: Ganja blog - Dorotka99 - 04-08-2012 11:00

1. Dowiedz sie czego potrzbują ludzie
2. Daj im to
3. ????
4. PROFIT!


Jesli juz ktos zapelnil twoja nisze, zrob to lepiej niz on. To moze byc dosc trudne i czasochlonne, ale jak ci sie uda to bedziesz mial stosunkowo stabilna pozycje.


RE: Ganja blog - xJAmaTOx - 04-08-2012 11:20

hm.. jest strona z nasionami marihuany która zawiera obszerne forum na którym znajdziesz odpowiedzi na prawie wszystkie pytania dotyczące uprawy, palenia itp.
Prawo nie zabrania prowadzenia takich stron.. sprzedawanie samych NASION nie jest przestępstwem..
Traktuje się to jako kolekcjonerstwo..
Dziwne ale prawdziwe.


RE: Ganja blog - eve667 - 04-08-2012 11:59

Jest forum haszysz , chcesz mieć roślinke tylko tam , wątpie że ktoś ci na bloga takiego wejdzie.


RE: Ganja blog - Cynaa - 04-08-2012 14:45

Chodziło mi bardziej o coś jak http://bangladeszcz.pl/.

Jakieś newsy, informacje jak i co, itd. Sam nie mogę znaleźć jakiejś dobrej tematyki ;s.


RE: Ganja blog - Petr0 - 04-08-2012 15:20

Hehe, trochę ten temat dziwnie wygląda, jakbyście sami palili marychę i wiedzieli co i jak beka

Ja myślę, że każdy temat na stronkę jest dobry. Wystarczy, że będziesz regularnie dbał o nią i od czasu do czasu promował. Wiem, bo mam parę stronek i to w zupełności wystarczyło.


RE: Ganja blog - xJAmaTOx - 04-08-2012 16:16

@up może pali/palą.
Cynna ale takich newsów jest mało..


RE: Ganja blog - Cynaa - 05-08-2012 10:21

(04-08-2012 16:16)xJAmaTOx napisał(a):  @up może pali/palą.
Cynna ale takich newsów jest mało..

Nie tak mało z tego co wiem. Myślałem też nad blogiem o grach, ale tego jest chyba za dużo.


RE: Ganja blog - Magnus - 08-08-2012 15:45

O grach na pewno jest o wiele więcej i ciężko jest się wybić.Jedynie jak wychodzi nowa gra to masz szanse np gta5 ,diablo 3.