Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usuwanie filmików na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Usuwanie filmików na YT (/Temat-Usuwanie-filmikow-na-YT-56888)



Usuwanie filmików na YT - Damkofr - 01-08-2012 17:46

Witam, zarabiam na uploadzie i mam własną stronę, promuje ją w 90% filmikami na YT. Jednak mam wielki problem. Najpierw miałem 1 moje konto z 2009 roku kradłem filmiki i wrzucałem na to konto, wszystko ładnie, usuwali pojedyncze filmiki nieraz. Konto mimo wszystko wytrzymało 3 miesiący. Następnie było następne konto własnoręcznie robione i wytrzymało ok 1,5 miesiąca (tu już miałem filmiki własnej produkcji w 100%). Jednak ostatnio coś się stało moje konta wytrzymują po tydzień i te kupione i te robione własnoręcznie. Dzieje się tak od 3 tygodni. Ostatnie konto usuneli nawet w 3 dni. Nie usuwają mi pojedynczego filmiku tylko od razu leci całe konto. Filmiki promuje średnio ok 5 komentów i 10-20 lajków. Ostanie konto które wytrzymało 3 dni robiłem sam i to na nowej przeglądarce. Maks nabijam 180 wyś sam i na tym kończę. Bardzo proszę o pomoc, daje każdemu reputa wnoszącego coś do tematu.

P.S Słyszałem kiedyś że dośc dobrym rozwiązaniem jest napisanie do supportu yt czy tam google. Nie wiem nawet jak to zrobić.


RE: Usuwanie filmików na YT - Admin - 01-08-2012 19:21

pewnie wrzucasz filmy o tematyce którą konkurencja używa i Cię flagują albo twój blog komuś podpadł i lecą flagi.


RE: Usuwanie filmików na YT - Sloniasek - 01-08-2012 20:00

To niestety norma jeżeli się zarabia na metodzie YT, trzeba się liczyć z tym że ktoś nam może coś zflagować.
Również zależy od maila na którym wykonane jest konto, wtedy zazwyczaj banują całe konto.


RE: Usuwanie filmików na YT - Damkofr - 02-08-2012 08:51

(01-08-2012 20:00)Sloniasek napisał(a):  To niestety norma jeżeli się zarabia na metodzie YT, trzeba się liczyć z tym że ktoś nam może coś zflagować.
Również zależy od maila na którym wykonane jest konto, wtedy zazwyczaj banują całe konto.

Sloniasek właśnie że to nie jest norma. Norma to jest wtedy kiedy usuwają konto po min 3 tygodniach i nie leci od razu całe konto tylko przynajmiej 1 raz usuną pojedynczy film. I tak też miałem od początku. Rozmawiałem już z paroma osobami i nikt nie ma podobnej sytuacji. Im konta wytrzymują 1-2 miesiące, nieraz zdarzy się że po 2-3 tyg.

Co masz na myśli o mailu na którym jest zrobione konto? Ja mam wszystkie konta na gmailu bo chyba tylko tam umiem zrobić konto na yt Smile

P.S admin i Sloniasek reputy poleciały


RE: Usuwanie filmików na YT - pikusix1 - 07-08-2012 08:31

Zależy, jakie filmy wrzucasz. Smile Bo jak np. z hackiem, którego jeszcze nie ma na YT, to dłuuugo konto wytrzyma, ale jak już coś wrzucisz "starszego" to licz się z wrogami, którzy tylko czekają. Wink


RE: Usuwanie filmików na YT - Nikodemsky - 08-08-2012 03:46

Jeśli wrzucasz ten sam filmik z innym tytułem możesz liczyć się z szybkim sflagowaniem, warto zawsze choć trochę zmienić swój filmik, kanały z większą ilością subskrybentów są też rzadziej usuwane,

siedząc w istniejących już niszach, licz się z tym, że po czasie konta będą usuwane, spróbuj też innych metod niż YT(który moim zdaniem ostatnimi czasy jest jednym z gorszych sposobów na promowanie strony).


RE: Usuwanie filmików na YT - startchips - 08-08-2012 08:44

To norma jest. Tak już jest. Własne nabicia wyświetleń, lajki itd. to czego się dziwisz to ja nie wiem. Masz pecha, musisz zaradzić temu.

PS: Nie wiesz jak napisać do supportu ?