Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga - hakerzy podszywają się pod Policję! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Uwaga - hakerzy podszywają się pod Policję! (/Temat-Uwaga-hakerzy-podszywaja-sie-pod-Policje-56701)

Strony: 1 2


Uwaga - hakerzy podszywają się pod Policję! - biznes - 28-07-2012 17:25

Polskich internautów od kilku miesięcy atakuje wirus Weelsof. Co więcej - jego twórcy podszywają się pod Policję i żądają wpłaty określonej kwoty pieniędzy w zamian za usunięcie blokady. Aby nie stać się ofiarą hakerów, pamiętajmy o korzystaniu z legalnych i aktualizowanych oprogramować antywirusowych.

tutaj artykul:

artykul

uwaga na coś takiego:

[Obrazek: d_10862722318358.jpg]

ja tylko ostrzegam !


RE: Uwaga - hakerzy podszywają się pod Policję! - Sloniasek - 28-07-2012 17:44

Chcę tylko dodać że ten wirus wkrada się do komputera poprzez nieaktualizowanie Javy.


RE: Uwaga - hakerzy podszywają się pod Policję! - lukasz9669 - 28-07-2012 18:02

miałem to


RE: Uwaga - hakerzy podszywają się pod Policję! - Paula1992 - 28-07-2012 18:14

Miałam coś podobnego


RE: Uwaga - hakerzy podszywają się pod Policję! - Majka - 28-07-2012 18:18

Też to miałam. Wirus atakuje nie tylko polskich internautów - grasuje w całej Europie.
Niestety po wyskoczeniu komunikatu -wirusu w żaden sposób nie potrafiłam go usunąć. Format partycji musiałam zrobić. Mam nadzieję, że więcej tego syfu nie dostanę... Smile

Bardzo dobrze, że ten temat został poruszony na forum!


RE: Uwaga - hakerzy podszywają się pod Policję! - kometix - 28-07-2012 18:28

Tak jak wszyscy też go miałem.
Aby się go pozbyć wystarczy wejść w tryb awaryjny i przywrócić system.


RE: Uwaga - hakerzy podszywają się pod Policję! - biznes - 28-07-2012 19:36

są dwa sposoby jeden to generator kodow ukash
drugi to wejście awaryjne

tutaj link jak naprawić :

link

tutaj generator kodów

kod


RE: Uwaga - hakerzy podszywają się pod Policję! - Jaro070 - 28-07-2012 20:36

Próbuje, próbuje i nie mogę złapać tego wirusa. Ma ktoś jakiś tutorial czy po prostu jestem nietykalny dla weelsofa?


RE: Uwaga - hakerzy podszywają się pod Policję! - EyeOfDevil - 28-07-2012 22:37

na szczescie jeszcze mi sie nie udalo go zlapac moze dzieki mojemu nortonowi 360 ale warto wiedziec na wszelki wypadek jak go zwalczyc + dla was Wink


RE: Uwaga - hakerzy podszywają się pod Policję! - Krissu - 28-07-2012 22:45

(28-07-2012 20:36)Jaro070 napisał(a):  Próbuje, próbuje i nie mogę złapać tego wirusa. Ma ktoś jakiś tutorial czy po prostu jestem nietykalny dla weelsofa?

Widocznie masz aktualizowaną Jave Smile