Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? (/Temat-Jak-zaczela-sie-wasza-przygoda-z-zarabianiem-przez-internet-56494)

Strony: 1 2 3 4 5


Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - RudaBestia - 24-07-2012 18:08

Witajcie! Dopiero zaczynam przygodę z zarabianiem przez internet. Smile
Po dokładnym przeczytaniu regulaminów i opini na forach postanowiłam zarejestrować się na portalach:
zielonymail.com , oraz biznesmails.com )

A jakie były wasze początki zarabiania przez internet? Chętnie poczytam. POZDRAWIAM! Smile



RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - beq1993 - 24-07-2012 23:20

Ja zacząłem zarabiać chyba z 3 lata temu na serwisach typu buxy, płatne maile, no i potem na mypay.pl. Ale jakoś zrezygnowałem z zarabiania przez neta bo uznałem że to nieopłacalne. No i wróciłem dopiero teraz do zarabiania na mypay.pl. Oczywiście szukam innych sposobów zarobku ale na razie tylko mypay.


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - Mickel96 - 25-07-2012 16:11

Ja zacząłem z 3 lata temu (nie jestem pewien, może 4) na stronie bux.to Tongue Teraz to jedynie jadę przez Apollo bux, jeśli ktoś chce się zarejestrować zapraszam do sygnatury Smile


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - EyeOfDevil - 25-07-2012 23:17

Ja zacząłem około 2 lat temu gdy kolega mnie wkręcił w upload i nawet niezłe pieniądze z tego były oczywiście mialem świetny zespół który zajmował pierwsze posty na forach typu peb lecz brak czasu zmusił mnie do zrezygnowania z tego biznesu rok temu zajmowałem sie buxami ale to strata czasu teraz zajmuje sie inwestowanie i nieźle idzie. Wink


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - tomazzi - 25-07-2012 23:26

w 2005 r od buxów, potem serwisy różnego rodzaju które pozostały w jakimś stopniu do dzisiaj
a od 2,5 roku wszelkiego rodzaju inwestycje w hyip, ponzi i inne programy Smile


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - ksomix - 26-07-2012 08:41

Ja zaczynalem od dobrze znanego serwisu z nagrodami, a mianowicie Lockerz, bylo to dokladnie wtedy, kiedy zarejestrowalem sie na tym forum, czyli Luty 2010. ;] Teraz mam zamiar inwestowac w HYIP'y, lecz narazie brak mi gotowki na tego typu zarabianie. ;/ Ale z czasem zaczne za to sie zabierac.


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - xplus - 19-08-2012 07:55

Od 3,5 roku ze względu na to że jestem za stary do pracy za młody na emeryturę, (zresztą to co Proponuje ZUS, żenada), a mieszkam na takim zadupiu że nawet kabla telefonicznego nie dociągneli, szukałem alternatywy do zarobienia na życie. Tyle słyszałem o możliwościach internetu i postanowiłem spróbować. Uczyłem sie od podstaw obsługi komputera, wydałem kasę na stronę i jak myślicie? jak to sie skończyło?
Niestety nie zarobiłem ale cały czas sie uczyłem. W tej chwili pojawiają się pieniądze i z PP, klikania, inwestowania i całej innej działalności. Ostatnim hitem jest Praktyczny Kurs Biznesu taka edukacja finansowa z zarabianiem i pomnażaniem kasy. Rozpisałem sie Pozdrawiam forumowiczów


Odp: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - Scoobyx - 19-08-2012 09:08

Ja zacząłem od Lockerz, to tam wygrałem pierwsze $$. Później (kiedy byłem jeszcze głupi) zajmowałem się buxami i jakimiś reklamami. Teraz zarabiam na PPA i jest dobrze. Nie marnuję tyle czasu, co na buxy, a zarobki są dużo lepsze.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - Sloniasek - 19-08-2012 09:14

Ja zaczynałem od buxów (Gagabux) oraz na Lockerz, potem po zakończeniu Lockerz zainteresowałem się uploadingiem i tak zostało do dziś Smile


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - damianus627 - 19-08-2012 09:22

Ja zacząłem od buxów, później były surfbary, lockerz i uploading. Teraz wypełnianie ankiet: tj. subskrybucji SMS no i bukmacherka.