Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyróżnienie tematów - Oferta Specjalna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Wyróżnienie tematów - Oferta Specjalna (/Temat-Wyroznienie-tematow-Oferta-Specjalna-56181)

Strony: 1 2


Wyróżnienie tematów - Oferta Specjalna - Killer - 18-07-2012 11:57

Witajcie,

postanowiliśmy wprowadzić na forum nową funkcjonalność - wyróżnianie tematów, od teraz każdy użytkownik będzie miał możliwość wyróżnienia swojego temat unikalnym zielonym kolorem !

Zgłaszany temat nie może być niezgodny z regulaminem forum, gdyż mimo wyróżnienia będzie mógł trafić do kosza, nie można jedynie wyróżnić tematów w dziale "Strony Partnerskie".

W niedalekiej przyszłości planujemy wprowadzić wyróżnienie tematów za Forum Goldy, będzie ono dostępne w forumowym shopie ( http://zarabiam.com/shop/ ) cena na chwilę obecną nie jest znana jednak będzie wynosić ok.kilkaset FG.

Dziś wprowadziłem możliwość wyróżnienia tematu za SMS 25+vat (cena adekwatna do usługi - aby zapobiec masowemu kolorowaniu tematów) szczegóły tutaj : http://zarabiam.com/premium.php#page0 dochody z smsów zostaną wykorzystane do działań związanych z forum. Cena za obie formy może się wydawać dla niektórych wysoka, jednak ma ona wykluczyć wyróżnianie wszystkich możliwych tematów.

Na czym będzie polegało wyróżnienie ?
Wyróżniony temat będzie widoczny w statystykach zielonym kolorem na stronie głównej, to samo tyczy się działu w którym będzie się znajdował (screeny poniżej).

[attachment=689]

[attachment=690]



Wyróżnione tematy z pewnością bardziej przyciągną oko niż zwykłe, dzięki czemu autor tematu będzie miał większą szansę na zdobycie refabacka czy reklamy swojej usługi. Sądzę, że jest to bardzo ciekawa funkcja, która wprowadzi nieco odświeżenia w tematach które są nieco więcej warte.

Dodam, że administracja będzie wyróżniała WAŻNE TEMATY w kolorze czerwonym !

Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany koloru na inny, jeśli uzna taką konieczność, na chwilę obecną testujemy nową funkcjonalność i mamy nadzieje że przypadnie Wam do gustu.


RE: Wyróżnienie tematów - Oferta Specjalna - LessiPL - 18-07-2012 12:01

świetna sprawa, dobrze że cena nie jest za niska bo każdy by promował swoje tematy, a to było by bez sensu.


RE: Wyróżnienie tematów - Oferta Specjalna - Magnus - 18-07-2012 12:04

Cenę zawsze można zmienić.Pomysł bardzo dobry.


RE: Wyróżnienie tematów - Oferta Specjalna - Sloniasek - 18-07-2012 12:14

Świetny pomysł Wink
Cena jest również odpowiednia do usługi.


RE: Wyróżnienie tematów - Oferta Specjalna - tomazzi - 18-07-2012 12:17

świetny pomysł
a cena nie jest ani niska ani wysoka Smile
gdyby była niska to po wejściu w dany dział wszystkie tematy byłyby zielone i można by było śpiewać " zielono mi " Big Grin
dość żartów i wracając do pomysłu : na prawdę świetna sprawa Smile


RE: Wyróżnienie tematów - Oferta Specjalna - nitram - 18-07-2012 12:33

Mi też się to podoba Big Grin A może by tak jeszcze wprowadzić coś takiego żeby użytkownicy nowi (do 10 postów, tematów - kwestia ustalenia) mieli tematy np. mniejszą czcionką wyświetlane, żeby ukrócić spam,.


RE: Wyróżnienie tematów - Oferta Specjalna - tomazzi - 18-07-2012 12:40

(18-07-2012 12:33)nitram napisał(a):  Mi też się to podoba Big Grin A może by tak jeszcze wprowadzić coś takiego żeby użytkownicy nowi (do 10 postów, tematów - kwestia ustalenia) mieli tematy np. mniejszą czcionką wyświetlane, żeby ukrócić spam,.

może nie czcionka tylko np możliwość zakładania tematów od 50 wartościowych postów na forum
ale hmmm ilość postów to może dodać zaraz spamerskich postów razy x na forum i więcej pracy ekipie forum z usuwaniem spamu, ale może np do iluś postów opublikowanie tematu dla "świeżaków" oczekiwało by na akceptację i dopiero po akceptacji ukazywałyby się na forum


RE: Wyróżnienie tematów - Oferta Specjalna - Jahmaican - 18-07-2012 12:42

A nie mozna wprowadzic platnosci pp albo payza?


RE: Wyróżnienie tematów - Oferta Specjalna - Sloniasek - 18-07-2012 12:46

(18-07-2012 12:40)tomazzi napisał(a):  
(18-07-2012 12:33)nitram napisał(a):  Mi też się to podoba Big Grin A może by tak jeszcze wprowadzić coś takiego żeby użytkownicy nowi (do 10 postów, tematów - kwestia ustalenia) mieli tematy np. mniejszą czcionką wyświetlane, żeby ukrócić spam,.

może nie czcionka tylko np możliwość zakładania tematów od 50 wartościowych postów na forum
ale hmmm ilość postów to może dodać zaraz spamerskich postów razy x na forum i więcej pracy ekipie forum z usuwaniem spamu, ale może np do iluś postów opublikowanie tematu dla "świeżaków" oczekiwało by na akceptację i dopiero po akceptacji ukazywałyby się na forum


Bardziej mi się podoba pomysł tomazziego.
w dziale "Kantor walut" powinna być możliwość założenia tematu od 50 w miarę normalnych postów i nie nabitych w jeden dzień.


RE: Wyróżnienie tematów - Oferta Specjalna - tomazzi - 18-07-2012 12:49

(18-07-2012 12:46)Sloniasek napisał(a):  
(18-07-2012 12:40)tomazzi napisał(a):  
(18-07-2012 12:33)nitram napisał(a):  Mi też się to podoba Big Grin A może by tak jeszcze wprowadzić coś takiego żeby użytkownicy nowi (do 10 postów, tematów - kwestia ustalenia) mieli tematy np. mniejszą czcionką wyświetlane, żeby ukrócić spam,.

może nie czcionka tylko np możliwość zakładania tematów od 50 wartościowych postów na forum
ale hmmm ilość postów to może dodać zaraz spamerskich postów razy x na forum i więcej pracy ekipie forum z usuwaniem spamu, ale może np do iluś postów opublikowanie tematu dla "świeżaków" oczekiwało by na akceptację i dopiero po akceptacji ukazywałyby się na forum


Bardziej mi się podoba pomysł tomazziego.
w dziale "Kantor walut" powinna być możliwość założenia tematu od 50 w miarę normalnych postów i nie nabitych w jeden dzień.

można by wyłączyć np zliczanie postów z tematów reput za klik i im podobnych bo te tematy są głównym źródłem nabijania postów co już na nie jednym multikoncie widzieliśmy
paredziesiąt wpisów w nich i już dany kombinator ma sporą sumę postów na koncie