Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LiveShow.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LiveShow.pl (/Temat-LiveShow-pl-55802)

Strony: 1 2 3 4


LiveShow.pl - I3lood - 10-07-2012 13:02

Na ich stronie można zakupić masę kredytów , piszą ,że od 1000 kredytów wypłacają , gdy posiadalem 1000 kr. to nadusiłem wypłać i w tym momencie konto zbanowane napisałem do nich to odpisali mi ze wystąpiła pomyłką i w ciągu 30 dni odblokują mi konto . Zleciało już około 60 dni i nic nie odpisują piszę do nich prawie codziennie . Oszuści i uprzedzam was przed nimi...


RE: LiveShow.pl - surfer0700 - 10-07-2012 13:59

Z ciekawości zapytam . . . .

Jak zdobyłeś te kredyty? Tongue


RE: LiveShow.pl - I3lood - 10-07-2012 16:06

(10-07-2012 13:59)surfer0700 napisał(a):  Z ciekawości zapytam . . . .

Jak zdobyłeś te kredyty? Tongue

Kupiłem 1000 kredytów na aukcji na allegro za jedyne 20zł /.


RE: LiveShow.pl - patyk339 - 11-07-2012 10:22

To się nie dziw, że cię zbanowali...


RE: LiveShow.pl - liveshow - 11-07-2012 16:32

witajcie,

reprezentuje portal http://www.liveshow.pl

gdybyś kredyty zarobił uczciwie, nie było by problemów z wypłatą. działamy już spory kawałek czasu, uczciwie, a wypłaty realizujemy każdego dnia.

nie przypominam sobie byśmy codziennie dostawali maile od Ciebie, podaj na PW adres, z którego wysyłałeś maile, sprawdzimy co da się zrobić w Twojej sprawie, ale podejrzewam że nie ma szans na wypłatę środków, ale może pomożesz zlokalizować i skończyć karierę oszusta, który handluje lewymi kredytami


RE: LiveShow.pl - surfer0700 - 11-07-2012 16:39

I jeszcze masz pretensje, że nie chcą Ci wypłacić?
Sory, ale Ty tutaj wychodzisz na oszusta, nie liveshow . ..


RE: LiveShow.pl - I3lood - 11-07-2012 17:01

nigdzie nie jest zabronione sprzedawanie kredytów pomiędzy użytkownikami .
mój adres e-mail [email protected] , wysłałem łacznie 121 e-maili do was oraz wszystkie mam potwierdzenia ,że odczytaliście e-maile.
Oczywiście mogę podać wasz cały kontakt :



e-mail :[email protected]
Telefon - 663 065 282
Oczywiście nie tylko ja zostałem tak oszukany ale również inni użytkownicy liveshow.
Proszę poczytać na google.pl komentarze o was , zapodam wam jeden z nich :

,,Nie polecam strony liveshow.pl jesli chodzi o zarabianie kasy, uzbierałam tam 200zł po czym administrator za nic mnie zbanował żebym nie mogła wypłacic pieniedzy... Ciekawe na ilu osobach tak zyskuje ;/ Naiwni ludzie wykupują tak jakies kredyty których on pozniej nie wyplaca występujacym, podwójny zarobek 200% , oszust jakich malo, dziewczyny zainteresowane nie polecam!!''

znalazłem tutaj :

http://forum.wp.pl/fid,1959,tid,826008,fullText,1,temat.html?


RE: LiveShow.pl - surfer0700 - 11-07-2012 17:05

Hmn . . .
Sam nie wiem co o tym myśleć.
Jak dla mnie kupowanie od kogoś kredytów, a później ich sprzedawanie jest jako tako jakimś przekrętem, ale skoro to nie jest nigdzie zabronione, to sory. Liveshow.pl powinni wypłacić Ci kaskę.


RE: LiveShow.pl - I3lood - 11-07-2012 17:09

(11-07-2012 17:05)surfer0700 napisał(a):  Hmn . . .
Sam nie wiem co o tym myśleć.
Jak dla mnie kupowanie od kogoś kredytów, a później ich sprzedawanie jest jako tako jakimś przekrętem, ale skoro to nie jest nigdzie zabronione, to sory. Liveshow.pl powinni wypłacić Ci kaskę.

no powinni , a skoro nie można sprzedawać , w takim razie prosze o pokazanie mi tego w regulaminie .
A poza tym otrzymałem napiwkiem je , wiec nie mieliście żadnych dowodów ,że je kupiłem . Wiec zbanowaliście przepraszaliście ,że to pomyłka ,a teraz nie odpisujecie . No to czekam na wyjaśnienia w tej sprawie.


RE: LiveShow.pl - surfer0700 - 11-07-2012 17:24

Spokojnie Smile
W takim razie czekamy na odpowiedź, wielkiego serwisu Tongue
Sam jestem ciekawy co wymyślą.