Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene (/Temat-Pomysl-na-firecash-cashfile-etc-Prosze-o-ocene-55693)

Strony: 1 2


Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - Meloman - 08-07-2012 10:06

Cześć, dosypiając wczorajszy dzień wpadłem na pomysł który można by wykorzystać w tych PPA typu firecash, filecash etc.

Od razu na wstępie chce powiedzieć że w czym jak w czym ale w PPA jestem totalnie zielony, może dlatego wpadł mi do głowy taki pomysł... Więc proszę o ocenienie tego pomysłu czy jest realny i czy takie coś przejdzie, bo jak mówiłem jestem w tym zielony.


Pomysł jest taki : Zamawiasz jak najwięcej starterów, w moim przypadku 6, następnie wchodzisz na firecash lub cashfile, wrzucasz swój plik i teraz :
Odpalasz TOR'a dzięki któremu można mieć IP zagraniczne np. IP z Ameryki, gdzie są większe stawki za pobrania. Gdy już odpaliliśmy i mamy zmienione IP na jakiegoś typa z Ameryki to ściągamy nasz pliczek który zuploadowaliśmy i tu podajemy ten nasz numer telefonu z któregoś starteru oczywiscie wcześniej aktywowanego, no i powinniśmy dostać kasę na nasze konto Firecash bądź cashfile za pobranie..

Nie wiem czy pomysł jest realny, czy takie coś jest naprawdę możliwe, a więc tych co się znają na PPA - o wypowiedź proszę Smile


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - Destroyer - 08-07-2012 10:08

za tor ban.


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - Sloniasek - 08-07-2012 10:10

Na Firecash dostaniesz permanentnego bana.


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - Meloman - 08-07-2012 10:28

Ok dzięki wielkie za odpowiedzi Smile

Tylko powiedzcie mi jak oni dojdą ze to z TOR'a jeśli TOR podłącza się do prawdziwych kompów np z Ameryki ? Tongue


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - Michał Bereszyński - 08-07-2012 10:41

Bardzo łatwo do tego dojść


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - Meloman - 08-07-2012 10:53

Ok wielkie dzięki za odpowiedz. A teraz mam drugie pytanie, prosiłbym o odpowiedź a mianowicie :

Jak to jest z tymi starterami? Bo teraz rejestrowałem się na rewardingways i tam za wypelnienie oferty dostaje sie ileś tam gotówki, i tak - teraz mam anulować tą subskrypcję ? Kiedy znów bede mógł uzyć tego startera?


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - damianus627 - 08-07-2012 11:26

Jak anulujesz subskrybucje to ban.


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - lebshot - 08-07-2012 13:52

Przez tego TORA nawet jakbys mial IP z US. To wyskoczylyby Ci oferty z US i raczej polskim numerem telefonu bys ich nie zrobił.


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - adam064732 - 10-07-2012 14:55

@UP

To jak już bym ja np. zmienił ip i by się nie skapnęli i znam stronkę na której dostajemy swój numer z USA i wiadomości przychodzą na tą stronkę z moim numerem. To bym wpisał ten numer i by zaliczyło ankietę choiarz bym miał 0 zł na koncie ?


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - miniek9090 - 11-07-2012 10:29

jak masz 0 zloty na koncie to nie mozesz subskrypcji wykonac(ban)