Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blog PPA (/Temat-Blog-PPA-55131)

Strony: 1 2


Blog PPA - Daroslawo - 26-06-2012 14:08

Cześć. Zaczynam na poważnie z PPA. Chciałbym zacząć od założenia stronki z moimi plikami. Taki blog, na który będę wrzucał linki do pobrania. Gdzie najlepiej założyć stronkę (na początek za darmo)? Może być po angielsku. Blogger odpada. Najlepiej, żebym mógł wgrac swój szablon i edytować go bezpośrednio przez stronę. Co polecacie?

Po drugie szukam kogoś, kto mi pomorze w PPA na FC. Ktoś kto naprawdę się zna, a nie że wysle kilka poradników i jest zadowolony. Piszcie gg: 5794913


RE: Blog PPA - haggard - 26-06-2012 14:26

Eh eh eh, najlepiej byś wyszedł na zarobkach, jeśli sam byś zaczął i metodą prób i błędów odkrywał najlepsze sposoby/metody na duże zarobki.

Co do darmowej stronki, to albo możesz założyć na blogspot.com(tam chyba nie możesz wgrać własnego szablonu) albo kupisz za nawet kilka zł(na początek) hosting + obowiązkowo domenę (z końcówką najlepiej .com, na pewno nie .pl).
Tam sobie wgrasz przykładowo wordpressa, który Ci posłuży jako platforma do dodawania swoich plików.

Co do szukania mentora, to tak jak w pierwszym zdaniu. Szukasz kogoś kto naprawdę się zna, a sam nie posiadasz żadnej (lub nikłą) wiedzy. Osoby, które się dobrze znają i dużo zarabiają, myślę że, raczej nie będą się do Ciebie zgłaszały. Tongue


RE: Blog PPA - Daroslawo - 26-06-2012 14:54

Nie jestem początkujący, chcę się po prostu podszkolić, nauczyć się więcej. Gdzie polecasz kupić hosting?


RE: Blog PPA - haggard - 26-06-2012 14:59

A to już zależy od ruchu jakiego się spodziewasz, może to być najtańszy chyba proserwer.pl, może linuxpl.com a może i home.pl lub inne.


RE: Blog PPA - Szakallt - 26-06-2012 22:15

pisz do mnie odsprzedam Ci InFiles.org


RE: Blog PPA - Qwik - 26-06-2012 23:32

Nie ma to jak podawać publicznie swój blog i to z zamiarem jego sprzedaży.Przyszły właściciel może ci podziękować.


RE: Blog PPA - xJAmaTOx - 27-06-2012 07:12

(26-06-2012 22:15)Szakallt napisał(a):  pisz do mnie odsprzedam Ci InFiles.org

Byłem tam i coś Ci nie wyszła ta strona.


RE: Blog PPA - Daroslawo - 27-06-2012 09:37

Wolałbym sam zrobić wszystko od początku. Projekt stronki już mam. A tak do tematu, jak wyglądają stroki earnerów z np z FC? Podajcie linki, chodzi oczywiście o sam układ, grafike. Nie chcę zerżnąć nisz, bo mam swoje.


RE: Blog PPA - Sloniasek - 27-06-2012 09:39

@haggard

Na blogspocie można wgrać własny szablon bo mi się to udało Wink


RE: Blog PPA - Daroslawo - 27-06-2012 11:44

Wgrać można, ale nie mozna edytować z blogspota bezpośrednio. Blogspot mi się nie podoba, jest mało opcji. Ktoś coś podpowie?