Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]Skrypt Do Konkursu 5 Stadion - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam]Skrypt Do Konkursu 5 Stadion (/Temat-Sprzedam-Skrypt-Do-Konkursu-5-Stadion-55120)



[Sprzedam]Skrypt Do Konkursu 5 Stadion - therin - 26-06-2012 10:07

Witam, sprzedaje skrypt do konkursu 5 Stadion, nie jest on moją własnością, ale dostałem pozwolenie od autora na sprzedaż.


1.Nazwa przedmiotu: Skrypt do konkursu 5 Stadion
2.Opis: W puli jest jakieś 95% pytań. Krata wpada przy użyciu max. 3 kodów, skrypt zawsze wybiera poprawną odpowiedź. Trwa to mniej niż 1 sekunde
3.Kontakt: PW lub gg:19121435 (pisać, że z tego forum)
4.Cena: 75zł
5.Sposób zapłaty za przedmiot: Przelew PayPal na zweryfikowane konto (tylko i wyłącznie).


RE: [Sprzedam]Skrypt Do Konkursu 5 Stadion - Sloniasek - 26-06-2012 10:14

Jeżeli potrzebujesz recenzji to chętnie mogę zrecenzować.


RE: [Sprzedam]Skrypt Do Konkursu 5 Stadion - LessiPL - 26-06-2012 10:28

do recenzji raczej nie da, a kupca w tej cenie też nie znajdzie gdyż konkurs praktycznie się skończył.


RE: [Sprzedam]Skrypt Do Konkursu 5 Stadion - therin - 26-06-2012 10:33

Mogę pokazać na TeamViewer jak działa. A konkurs się kończy 30 więc jak ktoś dziś kupi to napewno mu się zwróci.


[Sprzedam]Skrypt Do Konkursu 5 Stadion - surfer0700 - 26-06-2013 17:54

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.