Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czarnobyl : Reaktor Strachu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Czarnobyl : Reaktor Strachu (/Temat-Czarnobyl-Reaktor-Strachu-55037)

Strony: 1 2


Czarnobyl : Reaktor Strachu - Jeppers - 24-06-2012 12:20

Któż nie widział super horroru Paranormal Activity, który zrobił niebywałe wrażenie na większości widzach. Scenarzysta, reżyser, producent i pomysłodawca tegoż dzieła postanowił pójść dalej i stworzyć coś co zaciekawi cały świat. Powiem szczerze, udało mu się, po pierwszym zwiastunie nie mogę się doczekać filmu, w którym atmosfera zapiera dech w piersiach. Czarnobyl. Reaktor Strachu opowiada o grupie przyjaciół, którzy postanowili zrobić sobie wycieczkę do Czarnobyla, miejsca skażonego podczas wybuchu reaktora atomowego, promieniowanie bezpośrednio po eksplozji było równoznaczne z wybuchem czterech bomb atomowych. Na skutek tych wydarzeń niektóre rzeczy zaczęły "mutować", czyli przybierać jakieś dodatkowe atrybuty, np. sześć palców, dwa języki itp. Akcja zaczyna się, gdy chcący odjechać z Prypeci młodzi ludzie zauważają, że kable rozruchowe od ich samochodu zostają przecięte. Zaczyna się walka z nieznanymi stworzeniami, które żyją po dziś dzień w skażonym Czarnobylu.

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=chx-WDr0V-E[/my-youtube]

Film jest typowym horrorem, w którym występuje grupka przyjaciół i nagle zaczynają dziać się niestworzone rzeczy. Kilka momentów dobrych, polecam film tak typowo dla rozrywki, bo nie męczy ani nie nudzi za bardzo. Ogólnie nie żałuje tego, że odpaliłem Smile


RE: Czarnobyl : Reaktor Strachu - adik0070 - 24-07-2012 23:26

Jest dostępny z Lektorem gdzies?


RE: Czarnobyl : Reaktor Strachu - Killer - 24-07-2012 23:28

to nie forum warezowe więc linków nie dostaniesz, ale KOPIE ZAPASOWĄ pewnie w sieci znajdziesz.


RE: Czarnobyl : Reaktor Strachu - adik0070 - 25-07-2012 01:36

Nie chcę linków, tylko informacje czy wyszła już wersja dvd z lektorem, ale wątpie Wink


RE: Czarnobyl : Reaktor Strachu - miniek9090 - 25-07-2012 08:49

kiedy premiera , bo zapowiada się ciekawieBig Grin


RE: Czarnobyl : Reaktor Strachu - tollusiek - 25-07-2012 09:58

Premiera już była jakiś czas temu, bodajże 20 czerwca? Byłem, film całkiem okej, ale nie spodziewajcie się dużo. Straszne momenty można wyliczyć spokojnie na palcach jednej ręki, trochę króciutki ogólnie film. Tak czy siak, obejrzyjcie, dla mnie jak najbardziej warto Smile Pozdrawiam.


RE: Czarnobyl : Reaktor Strachu - biznes - 26-07-2012 15:02

film zobaczę Wink


RE: Czarnobyl : Reaktor Strachu - [T] r u a n [T] - 26-07-2012 15:19

ogladalem,po trailerze spodziewalem sie wiecej,do polowy filmu nudny ogolnie 4/10


RE: Czarnobyl : Reaktor Strachu - milo - 26-07-2012 20:06

Ooooo... Ciekawe...
Z wyboru wole komedie, ale raz na jakis czas to i horror ogladne, a na to warto poswiecic czas
Oczywiscie Paranormal Activity tez zaliczony Tongue


RE: Czarnobyl : Reaktor Strachu - leman - 25-08-2012 10:29

Film niezły ale zakończenie lipne..