Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złodzieje moich filmików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Złodzieje moich filmików (/Temat-Zlodzieje-moich-filmikow-55021)



Złodzieje moich filmików - Mosiek20 - 23-06-2012 23:28

Witam serdecznie mam nadzieję że piszę w dobrym dziale. Moi drodzy co mam zrobić z kimś kto kopiuje sobie mój filmik na YT? Mogę go tylko oflagować za naruszenie praw autorskich? Bardzo prosiłbym o pomoc. Robie sobie do PPA tego typu rzeczy a tu widze że ktoś mi podp**** moją pracę 4 Jakieś rady?


RE: Złodzieje moich filmików - Roku00 - 24-06-2012 00:01

Chyba nic nie możesz poradzić na kopiowanie Twoich filmów.
W rogu ekranu daj swoje logo, nick. Oglądający będzie wiedział, że ten kto skopiował Twój film nie jest jego autorem.


RE: Złodzieje moich filmików - Mosiek20 - 24-06-2012 00:02

No tak Watermark i Nick tam jest mój Smile


RE: Złodzieje moich filmików - Max998 - 24-06-2012 00:16

W wielu filmach na YTB pokazujących jak można zarabiać podawane są przykłady właśnie kradzieży filmów, dodawania na swój profil i promowania jako swoje dzieło z fałszywym plikiem w linku do ściągania.


RE: Złodzieje moich filmików - Sloniasek - 24-06-2012 08:05

Mój blog został skopiowany 3 razy, jeden osobnik postarał się do tego stopnia że skopiował wszystko co miałem na blogu ale to mu nic nie dało Big Grin
Pozostaje ci tylko flagować filmy.


RE: Złodzieje moich filmików - Mosiek20 - 24-06-2012 14:14

No ok dziękuję wam za pomoc, reputki lecą a temat do zamknieciaSmile


RE: Złodzieje moich filmików - xJAmaTOx - 24-06-2012 15:45

Zrób blog i dodaj logo w filmiku z jego nazwąWink