Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duchy - Wierzycie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Duchy - Wierzycie? (/Temat-Duchy-Wierzycie-54930)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Duchy - Wierzycie? - Magnus - 23-06-2012 11:57

Może nocą Smile


RE: Duchy - Wierzycie? - Sloniasek - 23-06-2012 11:58

Najlepsze jest to że wtedy były godziny popołudniowe w okolicach 16:00-17:00 Tongue
Nocą bałbym się tam iść Big Grin


RE: Duchy - Wierzycie? - Magnus - 23-06-2012 12:02

Jak byś poszedł z kilkoma osobami to dałbyś radę Tongue
Lub %%%% Smile


RE: Duchy - Wierzycie? - Max998 - 23-06-2012 12:46

Ew. gdyby siedział tam Killer i rozdawał połowę swoich zarobków. Big Grin


RE: Duchy - Wierzycie? - FIHU - 06-07-2012 07:01

Ja myślę że coś jest poza zyciem, czy to duchy czy to coś innego, głupio by było że giniesz i koniec Tongue


RE: Duchy - Wierzycie? - lukisop - 16-08-2012 13:50

a co wolisz wizje nigdy nie kończącego się życia ?? ( według mnie po pewnym czasie było by nudno )


RE: Duchy - Wierzycie? - parsi - 16-08-2012 14:37

Wierzę, spotkałem jednego jak byłem mały Tongue


RE: Duchy - Wierzycie? - daniel42na - 17-08-2012 10:11

nie duchów, ale żywych ludzi trzeba się bać Wink
Byłem conajmniej 2 razy ofiarą zjawiska o nazwie paraliż senny wikilink , z początku nie wiedząc czym to jest byłem śmiertelnie wystraszony i pewny, że "duch" dusi mnie poduszką i wylatuje przez okno :|
ostatni raz (2 w życiu) zdarzyło się mi to około 2 lata temu, mimo że wiedziałem czym to jest, to w tym stanie totalnie o tym zapomniałem, racjonalne myślenie się wyłącza. Uczucie obecności kogoś, strach i pewność, że zaraz umrę była tak silna, że ciężko mi teraz uwierzyćXpokerface
Co ciekawe są osoby z większą skłonnością do popadania w ten stan, są też takie, które nigdy to nie spotka. Dawniej nazywane to było strzygą, zmorą, marą itp itd. Nie będę się tu rozpisywał, jak ktoś się zainteresuje poczyta w necie Wink


RE: Duchy - Wierzycie? - Matez - 17-08-2012 10:43

(17-08-2012 10:11)daniel42na napisał(a):  nie duchów, ale żywych ludzi trzeba się bać Wink
Byłem conajmniej 2 razy ofiarą zjawiska o nazwie paraliż senny wikilink , z początku nie wiedząc czym to jest byłem śmiertelnie wystraszony i pewny, że "duch" dusi mnie poduszką i wylatuje przez okno :|
ostatni raz (2 w życiu) zdarzyło się mi to około 2 lata temu, mimo że wiedziałem czym to jest, to w tym stanie totalnie o tym zapomniałem, racjonalne myślenie się wyłącza. Uczucie obecności kogoś, strach i pewność, że zaraz umrę była tak silna, że ciężko mi teraz uwierzyćXpokerface
Co ciekawe są osoby z większą skłonnością do popadania w ten stan, są też takie, które nigdy to nie spotka. Dawniej nazywane to było strzygą, zmorą, marą itp itd. Nie będę się tu rozpisywał, jak ktoś się zainteresuje poczyta w necie Wink

Jako dzieciak kiedyś miałem to często. Nawet raz, dwa razy w tygodniu. Na początku faktycznie dziwne uczucie, tym bardziej jak cię to złapie w dziwnej pozycji, np z nosem w poduszce i prawie nie możesz oddychać. Big Grin Ale później idzie się do tego przyzwyczaić i nawet samemu z tego wybudzić. No ale na szczęście już od kilku lat "strzygi" już mnie nie próbują "wykorzystać seksualnie" w nocy. Big Grin


RE: Duchy - Wierzycie? - QueenRequiem - 15-09-2012 22:06

niby nie wierze, ale teraz się boję ;D