Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Transfer / [ja] Paypal --->> Ty[Payza, Moneybookers, bank] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Transfer / [ja] Paypal --->> Ty[Payza, Moneybookers, bank] (/Temat-Transfer-ja-Paypal-Ty-Payza-Moneybookers-bank-54852)

Strony: 1 2


Transfer / [ja] Paypal --->> Ty[Payza, Moneybookers, bank] - dezerterq - 19-06-2012 12:15

Witam

Pragne otworzyć transfer pieniędzy (ja daje na Paypal Ty dajesz na Payza,Moneybookers,Bank)
Nie pobieram ani % za transakcje Smile
Wszystko jest w 100% uczciwe, istnieje możliwość wymiany za pośrednictwem allegro.


Aktualnie posiadam*(codziennie odświeżam):

290 zł na paypal
(stan konta na dzień 22.06.2012 godz. 00.50)


Pieniądze otrzymujesz maxymalnie do 12h od wysłania(przeważnie jestem na kompie więc to kwestia 5 minut, stałym klientom mogę podać numer telefonu dla lepszego kontaktu)



Minimalna kwota wymiany = 5 zł
maxymalna = * tyle ile aktualnie posiadam



RE: Transfer / [ja] Paypal --->> Ty[Payza, Moneybookers, bank] - MESWEB - 19-06-2012 12:44

A wymieniasz waluty?


RE: Transfer / [ja] Paypal --->> Ty[Payza, Moneybookers, bank] - dezerterq - 19-06-2012 13:02

@up

Transfer tylko w złotówkach. Przelicz sobie ile wyjdzie następnie wysyłasz i dostajesz Smile


RE: Transfer / [ja] Paypal --->> Ty[Payza, Moneybookers, bank] - [T] r u a n [T] - 19-06-2012 16:06

Jako,że jestem pierwszą osobą ,która wymieniła u tego Pana pieniądze miałem kilka obaw czy aby nie zostanę oszukany.Pozory mylą moi drodzy,kontakt świetny i ekspresowa wysyłka.Jak najbardziej POLECAM


RE: Transfer / [ja] Paypal --->> Ty[Payza, Moneybookers, bank] - dezerterq - 20-06-2012 10:46

Również polecam użytkownika [T] r u a n [T], szybko przeprowadzona transakcja + świetny kontakt.


Zapraszam do dalszej wymiany.
W dalszym ciągu posiadam 300zł na paypalu Smile


RE: Transfer / [ja] Paypal --->> Ty[Payza, Moneybookers, bank] - kuba13 - 20-06-2012 19:50

Wszystko ok, polecam użytkownika wszystko zrobione dokładnie w 15 minut


RE: Transfer / [ja] Paypal --->> Ty[Payza, Moneybookers, bank] - dezerterq - 20-06-2012 19:57

Ja również polecam użytkownika kuba13 Smile


Zapraszam do dalszej wymiany!

Aktualnie mam 250zł na paypalu


RE: Transfer / [ja] Paypal --->> Ty[Payza, Moneybookers, bank] - dezerterq - 25-06-2012 07:12

PROMOCJA!

DAM 30$ na paypalu za 24$ na alertpayu!

PISAĆ PRIV!


RE: Transfer / [ja] Paypal --->> Ty[Payza, Moneybookers, bank] - Dennisek78 - 25-06-2012 12:08

Chciałbym wymienić 10,87 zł na alertpay za 10,87 zł na paypal.


RE: Transfer / [ja] Paypal --->> Ty[Payza, Moneybookers, bank] - MorderczaPiana - 27-06-2012 10:35

grrrr, już 2 dzień czekam na wpłatę na moje pp co jest ?