Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkursy Cashfile ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Konkursy Cashfile ! (/Temat-Konkursy-Cashfile-54850)

Strony: 1 2 3 4


RE: Konkursy Cashfile ! - [T] r u a n [T] - 20-06-2012 08:40

wejdz na forum i poczytaj , nie gryzie


RE: Konkursy Cashfile ! - LessiPL - 20-06-2012 19:46

korzystam z innego programu, dlatego pytam, nie będę się rejestrował tylko po to żeby zobaczyć na czym polega konkurs, to organizatorzy powinni Nas zachęcić.


RE: Konkursy Cashfile ! - CashFile.org - 21-06-2012 10:59

A więc pierwszy konkurs to aktywność na forum za, którą jest możliwość wygranej paczki CF a drugi to za wstawienie banera z zarobkami.


RE: Konkursy Cashfile ! - LessiPL - 22-06-2012 14:16

można prosić o szczegóły? konkurs wydaje się banalnie prosty, chętnie bym je poznał. Kto i co dokładnie może wygrać, ile osób wygra, opisując konkurs tutaj nic nie tracicie, ba wręcz zachęcacie do rejestracji.


RE: Konkursy Cashfile ! - CashFile.org - 27-06-2012 08:53

Uwaga, pierwszy konkurs zakończył się wczoraj, i jest już nowy Smile wyniki oraz info na naszym forum.


RE: Konkursy Cashfile ! - Szakallt - 27-06-2012 10:04

a ja założyłem konto i mam błąd....
An Error Occurred Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information. [#1000B] You are not allowed to visit this community.

O co chodzi??


RE: Konkursy Cashfile ! - CashFile.org - 27-06-2012 13:19

Z jakiej przeglądarki korzystasz ?, spróbuj może innej ?


RE: Konkursy Cashfile ! - Dennisek78 - 27-06-2012 13:25

Cashfile a co z prizersem czemu tamtym serwisem się nie zajmiecie ? odtsawcie na chwilę cashfile i zajmijcie się prajzersem...

@Topic

Ale fajne konkursy ....


RE: Konkursy Cashfile ! - Szakallt - 28-06-2012 00:48

(27-06-2012 13:19)CashFile.org napisał(a):  Z jakiej przeglądarki korzystasz ?, spróbuj może innej ?

korzystam z mozilli i google chrome opróżniałem pliki cookie itp... Od niedawna wynajmuję pokój... i może IP jest blokowane na forum podać IP na pw do sprawdzenia? Osobę u której wynajmuję nie za bardzo chcem pytać "czy przypadkiem nie dostał bana na forum cashfile.org" bo czuję, że się tylko wygłupię ;P

edit: zauważyłem, że jak jestem niezalogowany to nie ma takiego problemu. Dopiero po zalogowaniu wyskakuje mi:
"[#1000B] You are not allowed to visit this community. " i nie można przejść na żadną podstronę (nawet wylogować się)... wygląda mi to na bana ale z kąd ban na świeżo zarejestrowanym koncie i to przy pierwszym logowaniu?? proszę to sprawdzić mój login to "szakalltt". Wkurza mnie to, że trwają konkursy a mi ucieka cenny czas. Pozdrawiam
P.S Liczę na szybką reakcję obsługi ;P

heh rozpisałem się w poście jakbym pisał list ... to się wytnie;P


RE: Konkursy Cashfile ! - xJAmaTOx - 28-06-2012 11:53

Też mam taki problem ;x