Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje cudne oceny. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Moje cudne oceny. (/Temat-Moje-cudne-oceny-54812)

Strony: 1 2 3 4


Moje cudne oceny. - zarabiamwnecie - 18-06-2012 13:02

Hmm.? ;|

[Obrazek: 201206181_rsxwhep.jpg]


RE: Moje cudne oceny. - xJAmaTOx - 18-06-2012 13:31

Weź idź stąd z takimi ocenami Tongue


RE: Moje cudne oceny. - Killer - 18-06-2012 13:33

teraz to tylko zarabianie w internecie Ci zostało bo z takimi ocenami nawet do miotły Cię nie wezmą Tongue


RE: Moje cudne oceny. - bios - 18-06-2012 13:33

Głupotą się chwalisz?


RE: Moje cudne oceny. - LessiPL - 18-06-2012 13:39

inteligencją to nie grzeszysz leniu Smile ja średnią z 4,4 skończyłem, wstyd mi by było na twoim miejscu a ty się jeszcze chwalisz =X


RE: Moje cudne oceny. - [T] r u a n [T] - 18-06-2012 13:46

pogratulowac ocen..


RE: Moje cudne oceny. - zarabiamwnecie - 18-06-2012 13:47

Historia tez nie potrzebna no bo poco mi jakieś stare dzieje. Wystarczy wiedzieć kiedy była I i II wojna , bitwa pod grunwaldem i starzy.. Muzyka? Po ch** i tak połowa klasy nie potrafi śpiewać i nie chcę no , ale cóż na kochany minister.. Hmm wakacje kur** przedłużone do końca czerwca i za jakie grzechy ja się pytam? Oceny już wystawione a my chodzimy do tej szkoły jak te ostatnie zje** i nic nie robimy, hmm. Chemia no cóż może się przydać.. (kwasy i te sprawy). Religa no też w miarę się przyda. Matematyka to klucz do życia (wiadomo) , jak i polski.. Hmm angielski i niemiecki poco ?! jak będę chciał wyjechać gdziekolwiek za granicę to pójdę na kurs i się go kur** nauczę a nie męczą w tej szkole.. W-f OK. Geografia, hmm też się w miarę przyda.. WOS o następna głupota.. Poco to komu.?! Poco?! Co mnie obchodzi kto jest ministrem czy tam kimś innym , włączę telewizor i będę wszystko wiedział lub internet. No, ale kur** minister nie jest tak ogarnięty i nie wie , że internet bardziej uczy niż ta szkoła. Biologia ok, trzeba wiadomo wiedzieć co gdzie ma dana płeć no, ale kur** w 21 wieku to chyba 9 latek wie skąd się biorą dzieci. Informatyka następny poje**** przedmiot w którym uczę się jak obsługiwać WORD'a tam to by się połapało małe dziecko? I poco to komu? Jesteśmy już 3 lata na wordzie, ile można?! Plastyka następny cudny przedmiot w którym się rysuje i poco mi to? Skoro dana osoba może nie umieć rysować i się na 100 % nie nauczy na plastyce. To po prostu trzeba mieć w genach.. No, ale ch**. I poco to zachowanie każdy ma inny charakter i kur** trudno takie życie..

Dziękuje za uwagę.


I jak panie ministrze żyć k**wa no jak żyć?!


RE: Moje cudne oceny. - Fractal - 18-06-2012 13:52

(18-06-2012 13:47)zarabiamwnecie napisał(a):  I jak panie ministrze żyć k**wa no jak żyć?!

Powiedział uczeń drugiej klasy gimnazjum. beka


RE: Moje cudne oceny. - BabciaKleofas - 18-06-2012 13:54

Do autora:
[Obrazek: 300x300px-LL-970e62ab_genius-meme-300x300.png]


RE: Moje cudne oceny. - xJAmaTOx - 18-06-2012 13:57

Mówisz że infa na poziomie 3latak.
To czemu Ci tak cienko idzie ? ;>