Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony (/Temat-PAYPAL-Dostep-do-Twojego-konta-zostal-ograniczony-54565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - tom345 - 12-06-2012 21:09

(12-06-2012 21:08)eve667 napisał(a):  mi oni.

a odblokowali ci?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - pr3tor - 13-06-2012 05:25

Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest xxxxx).

Przepraszamy, ale przywrócenie pełnego dostępu do Twojego konta będzie
możliwe dopiero, gdy otrzymamy
dodatkowe informacje. Prosimy o przesłanie kopii następujących dokumentów:

- Dowód tożsamości: dowód osobisty lub prawo jazdy lub paszport. Kopia
powinna być jak największa i jak najjaśniejsza.

- Potwierdzenie adresu, inne niż dowód osobisty: np. rachunek za usługi
komunalne, nie starszy niż 12 miesięcy. Na rachunku musi widnieć imię i
nazwisko użytkownika oraz adres — dokładnie takie, jakie podano dla konta
PayPal.

- Wyciąg miesięczny z rachunku bankowego, którego numer kończy się cyframi
0075. Na wyciągu musi widnieć Twoje imię i nazwisko, adres oraz numer
rachunku — dokładnie takie, jakie zarejestrowano w danych konta PayPal.

- Prosimy o dostarczenie dokładniejszych informacji dotyczących transkacji
na koncie PayPal.

----------------------------------------------------------------
Jak dostarczyć informacje
----------------------------------------------------------------
Informacje można dostarczyć drogą elektroniczną lub faksem.

Aby przesłać informacje drogą elektroniczną:
- Zaloguj się do konta PayPal.
- Przejdź do Centrum rozstrzygania.
- W części „Instrukcje dotyczące zdjęcia ograniczeń” kliknij przycisk
Rozstrzygnij.

Aby przesłać informacje faksem:
- Użyj strony tytułowej faksu udostępnionej w serwisie PayPal.
- Aby wydrukować stronę tytułową faksu, zaloguj się do konta i na stronie
Szczegóły ograniczonego dostępu do konta kliknij w link przesyłania
dokumentów faksem. Strona tytułowa zawiera określone informacje dotyczące
konta i gwarantuje szybkie przekazywanie i przetwarzanie dokumentów. Jeśli
nie masz już dostępu do strony tytułowej udostępnianej przez serwis PayPal,
możesz ją utworzyć, zamieszczając imię i nazwisko, adres e-mail
zarejestrowany na koncie PayPal oraz numer sprawy rozpoczynający się
ciągiem znaków PP-xx-xx-xx.
- Przefaksuj informacje pod numer 801 301 212

Z poważaniem
Igor Felczerski
PayPal


Prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość. Wiadomości przesyłane na tę
skrzynkę e-mail nie są czytane, a serwis PayPal nie odpowiada na nie. Aby
uzyskać pomoc, zaloguj się do swojego konta PayPal i kliknij w link Pomoc w
prawym górnym rogu dowolnej strony serwisu PayPal.

----------------------------------------------------------------
Copyright © 1999-2012 PayPal. Wszelkie prawa zastrzeżone.

PayPal (Europe) S.a r.l. & Cie, S.C.A.
Sociętę en Commandite par Actions
Oficjalna siedziba: 22-24 Boulevard Royal, 5eme Etage, L-2449 Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349

PPID PP821


No to super.. Nie mam 18 lat. Skończe w październiku. Co w tej sytuacji zrobić?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Shadecaster2 - 13-06-2012 05:44

mam to samo ^^


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Matez - 13-06-2012 06:17

Ja również to samo dostałem.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - [T] r u a n [T] - 13-06-2012 07:55

Ci co sa nieletni to sa w dupie Big Grin


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - pr3tor - 13-06-2012 11:10

co robić? poradźcie coś..


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - bartex89 - 13-06-2012 11:48

ja ich olewam. pozostaje mi konto żony. Mało im po dowodzie osobistym, tym bardziej ze miałem full konto zweryfikowane. Za duzo chca informacji ode mnie. Konto usuna jak mi odpisza.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - xUnholy - 13-06-2012 11:53

Cytat:Aby być uprawnionym do korzystania z Usług, trzeba (i) być mieszkańcem jednego z krajów wymienionych na stronie PayPal na świecie; (ii) mieć pełną możliwość prawną zawierania umów; oraz (iii), w przypadku osób fizycznych, mieć ukończone 18 lat. Osoba korzystająca z usług stwierdza i zaręcza, że jeśli zakłada konto jako osoba fizyczna, nie działa w imieniu nieujawnionego zleceniodawcy ani beneficjenta będącego osobą trzecią. Niniejsza Umowa obowiązuje jedynie Użytkowników zamieszkałych w Polsce. Osoby zamieszkałe w innym kraju mogą uzyskać dostęp do umowy je obowiązującej w witrynach PayPal we własnym kraju (w stosownych przypadkach).

https://cms.paypal.com/pl/cgi-bin/?cmd=_render-content&content_ID=ua/UserAgreement_full&locale.x=pl_PL

Jak nie masz 18 lat, to jednoznacznie zlamales zapis w umowie z uzytkownikiem PP. Jednym slowem PayPal ma pelne prawo do zamkniecia tobie konta.

Czytamy dalej

Cytat:10.2 Działania podejmowane przez firmę PayPal. Jeżeli firma PayPal będzie miała powody, aby sądzić, że Użytkownik podejmuje jakiekolwiek zabronione działania, firma PayPal może zastosować różne środki w celu ochrony firmy PayPal, innych użytkowników serwisu, osób trzecich lub samego Użytkownika przed skutkami cofnięć, obciążeń zwrotnych, roszczeń, opłat, grzywien, kar lub inną odpowiedzialnością. Działania, które możemy podjąć, obejmują między innymi:

(...)

Firma PayPal może w każdej chwili, bez ponoszenia z tego tytułu żadnej odpowiedzialności, zawiesić, zablokować, ograniczyć, zamknąć lub anulować prawo do wykorzystywania przez Użytkownika instrumentu płatniczego lub konta w całości lub dla dowolnej konkretnej transakcji, co może spowodować zawieszenie, blokadę, ograniczenie, zamknięcie bądź anulowanie dostępu do konta lub usług Użytkownika (takich jak ograniczenie dostępu do dowolnych źródeł finansowania płatności, możliwości wysyłania pieniędzy i dokonywania wypłat lub usuwania informacji finansowych). Zazwyczaj firma PayPal poinformuje z wyprzedzeniem o każdym zawieszeniu lub anulowaniu, lecz w przypadku uzasadnionym (na przykład naruszenia przez Użytkownika warunków niniejszej Umowy lub z przyczyn bezpieczeństwa) prawo do korzystania z instrumentu płatniczego lub konta może zostać zawieszone lub anulowane bez wcześniejszego zawiadomienia Użytkownika;

Jednym slowem, jesli jestes niepelnoletni, cytujac [T] r u a n [T] jestes w dupie.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - pr3tor - 13-06-2012 12:20

uspokoję Was:-)

Jeśli ktoś miał jakieś środki na koncie to jeszcze ich nie stracił..
Należy:
- przesłać skan( w przypadku osoby nieletniej:legitymacja)
-zadzwonić do nich i powiedzieć, że jesteś nieletni i czy da rady jakoś to odkręcić(powiedzą, że prześlą na rachunek bankowy albo na inne pp i zamkną konto
- napisać do nich maila,jeśli wszystko zrobiliście

NALEŻY DO NICH ZADZWONIĆ! TO KONIECZNE!


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Matez - 13-06-2012 14:26

Wie ktoś może czy za założenie drugiego konta paypal (drugiego na jedną osobę) mogą grozić jakieś konsekwencje? I jak jest z wykrywaniem takich kont przez paypala? Szybko je eliminują? Oczywiście pytam ponieważ pierwszego konta już raczej nie odzyskam. A nawet jeśli, to nie mam na to ochoty. Na szczęście w momencie jego zablokowania zostały tam praktycznie grosze.