Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback za klikanie w buxach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Refback za klikanie w buxach (/Temat-Refback-za-klikanie-w-buxach-54292)

Strony: 1 2


Refback za klikanie w buxach - Fractal - 04-06-2012 14:19

Witam.

Planuję regularnie wypłacać pieniądze za klikanie w jednym lub dwóch buxach. Są to Global-Paid Bux i/lub PhD-Bux.

Obydwoma buxami zarządza jeden i ten sam admin i są to jedne z najlepszych buxów, jakie można znaleźć obecnie w sieci. Wartości klików to głównie $0.01 - $0.0050. Dzienny zarobek oscyluje wokół $0.04 - $0.05.

Oferuję 50% tego, co dla mnie zarobisz. Dla przykładu: jeśli zarobisz dla mnie $0.5 to dostaniesz ode mnie $0.25 itd.

Wypłaty planuję realizować co 2 tygodnie, np. w co drugą sobotę miesiąca. Oprócz kasy z buxów dostaniesz także refback ode mnie. Buxy są wypłacalne - sprawdziłem osobiście.

Aktywni klikacze będą na liście umieszczonej w Internecie, na której będą mogli sprawdzić swoje "postępy", ile będzie wynosić zbliżający się refback czy ilość kliknięć, która może okazać się bardzo ważna.

Dlaczego ważna? Otóż dla najlepszych i najsolidniejszych klikaczy przewiduję małe bonusy w postaci podwójnej wypłaty itp.

Jak długo będzie działać refback? Tak długo aż buxy będą wypłacalne.

Nie chcę się rozdrabniać, więc żeby wszystko sprawnie działało potrzebuję chociaż 10 chętnych osób, które jeszcze nie mają kont w tym buxach (lub mogą się zarejestrować tylko w jednym). Prosiłbym o zgłaszanie się w tym temacie, aby ocenić, czy jest sens w ogóle to zaczynać.

Pozdrawiam :>

LISTA:

1. Boniekk
2. thex1
3. patyk339
4. weronid11
5. thomasward
6. Ketchup202
7.



RE: Refback za klikanie w buxach - Boniekk - 04-06-2012 16:26

Ja chętnie sie w to pobawie Wink


RE: Refback za klikanie w buxach - thex1 - 04-06-2012 20:49

Zgłaszam się do udziału.


RE: Refback za klikanie w buxach - patyk339 - 04-06-2012 21:13

Ja tez sie zglaszam.


RE: Refback za klikanie w buxach - Fractal - 05-06-2012 19:38

Ok, jeszcze 2-3 osoby i możemy ruszać. Chciałbym już w piątek rozesłać linki i mieć ładną listę. Smile

Zapraszam kolejnych chętnych, ilość miejsc ograniczona!


RE: Refback za klikanie w buxach - weronid11 - 05-06-2012 19:46

ja takze zglaszam sie


RE: Refback za klikanie w buxach - thomasward - 05-06-2012 20:40

Ja do PHD-Bux


RE: Refback za klikanie w buxach - Ketchup202 - 06-06-2012 16:12

Zgłaszam się


RE: Refback za klikanie w buxach - Fractal - 07-06-2012 10:14

OK! Ruszamy! Wysłałem wam wiadomości na PW z instrukcją. Jeśli są jeszcze chętni to zapraszam - jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Smile


RE: Refback za klikanie w buxach - Fractal - 09-06-2012 10:06

1. Buxy w ostatnim czasie zeszły na psy, zarobki spadły praktycznie dwukrotnie, ale jakoś damy radę
2. W dniach 11.06 - 14.06 będę raczej nieosiągalny. Będę wchodził na forum i buxy wyłącznie z poziomu telefonu, tak więc wszelkie odpowiedzi na PW mogą być opóźnione.