Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-303)
+----- Wątek: Restock ! (/Temat-Restock-54005)

Strony: 1 2


Restock ! - Ciastek - 29-05-2012 15:06

Cytat:Kochani!

Rozdanie nagród niebawem! Kiedy? 31 maja lub 1 czerwca – zadecydujecie o tym Wy. Według naszych obietnic, restock powinien odbyć się jeszcze w maju, lecz sądzimy, że 1 czerwca będzie lepszym terminem. Jest to piątek, a na dodatek to Dzień Dziecka!

Jutro opublikowana zostanie ankieta, w której będziecie mogli zagłosować na datę, dogodniejszą dla Was. Wkrótce zostanie także zaktualizowany katalog.

Pozdrawiamy,
Ekipa Prizers

Mam nadzieję, że będą ciekawe nagrodyWink


RE: Restock ! - Olewka97 - 30-05-2012 10:50

Ceny jak z dupy, 600 pkt za myszkę, która na poprzednim restocku zgarnąłem za 60 pkt -.-, mając 320 pkt mogę wziąć co najwyżej doladowanie -,- fail


RE: Restock ! - rayden - 30-05-2012 11:27

Nie spodziewałem się, że po tak długim oczekiwaniu na restock, dostaniemy kilka mało wartościowych nagród za taką cenę pz.


RE: Restock ! - [T] r u a n [T] - 30-05-2012 11:42

Troche ocipiali chyba.Stawki 3-4 razy tyle co wczesniej. Np pad do xboxa z 300 do 1200 pkt ..


RE: Restock ! - masterex2 - 30-05-2012 13:14

Słabe nagrody i jeszcze ceny z kosmosu. Widać, że powoli upadają bo niezbyt dużo zarobili co można wywnioskować po nagrodach...


RE: Restock ! - pikusix1 - 30-05-2012 13:34

Ale kogo to wina, że nie mają kasy na nagrody? Nasza? Nasza wina, że wszystkie restocki stały się failem? Nasza wina, że nic na stronie nie robią? No właśnie, sami chcieli, sami mają. Proste. Smile


RE: Restock ! - Kabajana - 30-05-2012 14:12

Zbierać 2 miechy punkty na doładowanie , czy 20zł na paypal... śmiech ! Do widzenia Prizers Smile Papa..


RE: Restock ! - Ciastek - 30-05-2012 19:25

Ostatni restock a potem mam ich w ...
Kto wie może to i ostatni restock na prajzersie.


RE: Restock ! - barto - 30-05-2012 22:40

OMFG. Rozumiem że ludzie maja dużo punktów itd ale przegieli... pad za 1200 pkt ?! niedawno za tyle stał telefon...
Pomijając nawet fakt tych punktów, tak ubogiego katalogu dawno nie widziałem. Naprawdę strona chyli się ku upadkowi.
Tak jak to powiedział Ciastek, ostatni restock i bye bye.


RE: Restock ! - Dennisek78 - 30-05-2012 22:54

Ja tam myślę że Oni są po prostu Was zniechęcić do prizersa, wtedy będą mieć wymówkę by zamknąć serwis, bo na przykład napiszą że z powodu małego zainteresowania serwisem, tak więc ten katalog i te punkty mają "pogorszyć" zdanie o prizersie a Oni będą mogli po cichu zamknąć stronę i nikt nie będzie płakał Big Grin